Марко Николић и Партизанова колонија срушили Лудогорец, нови гол Пријовића (ВИДЕО+ФОТО)

01.08.2018. 21:55
FK Videoton
ФК Видеотон / Извор: Профимедиа

Одиграни реванш мечеви квалификација за Лигу шампиона.

Одигране су реванш утакмице другог кола квалификација за Лигу шампиона. У реванш мечу између Базела и грчког ПАОК-а победу је однео гостујући тим (0:3) који је победио и у Атини резултатом 2:1. Екипа Базела примила је први гол у првом полувремену (7. минут) кад је прецизан био Фернандо Варела. Српски репрезентативац Александар Пријовић добио је жути картон у 16. минуту, али је и био стрелац у 52. минуту. Лепо додавање по средини терена било је довољно српском репрезентативцу да лопту лобује преко голмана и затресе мрежу. Српски репрезентативац је био стрелац и у првом мечу против швајцарске екипе. И Ел Кадури се уписао у стрелце у 60. минуту и тако поставио коначан резултат меча.

Звезда протутњала и кроз Литванију, Бен, Радоњић и мирна мрежа радују Милојевића (ВИДЕО)

Лацио довео два појачања и донео изненађујућу одлуку о Сергеју

ПАОК је обезбедио пролаз даље па ће се у наредном колу састати са екипом Спартака из Москве.

Видеотон је такође био бољи у реваншу од екипе Лудогореца резултатом 1:0 (у првом мечу није било голова). Стрелац је био Анел Хаџић који је гол постигао у последњем минуту првог полувремена. Гостујућа екипа имала је играча мање пошто је два жута картона зарадио Вура (29. и 40. минут).

Српски фудбалер Марко Шћеповић започео је утакмицу од првог минута, али га је у 75. минуту заменио Стефан Шћеповић.

Следећи противник мађарског тима биће екипа Малмеа.

Испадањем Лудогореца олакшан је пут Звезди пошто би, да је бугарски тим прошао даље, он био носилац у плеј-офу, а као потенцијални противник црвено-белих могли би да се састану у даљем такмичењу.

Розенбург - Селтик 0:0, први меч 1:3

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.

ПРИЗНАЊЕ ПОЗНАТОГ СУДИЈЕ: Нисам искључио Месија да би ми дао дрес!

19.09.2024. 23:00
ДОШАО НА МАРАКАНУ ДА НАВИЈА ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Бивши играч Партизана се огласио после победе Бенфике (ФОТО)