МБАПЕ МАТИРАО РАЈКОВИЋА: Меси дебитовао за ПСЖ

29.08.2021. 22:51
Lionel Mesi
Лионел Меси / Извор: Профимедиа

Аргентинац први пут заиграо за Свеце.

Фудбалери ПСЖ у четвртом колу првенства Француске победили су Ремс у гостима 2:0, а дуел су обележили Килијан Мбапе и дебитант Лионел Меси.

КАД МЕРИДИАН ЧАСТИ – СВИ ДОБИЈАЈУ! Одиграј 10 недобитних тикета и БОНУС је твој!

РАДИО ВАР У ХУМСКОЈ: Рикардо погодио два пута за 7 минута! Партизан близу победе (ВИДЕО)

ЗВЕЗДИН ПРВИ РИВАЛ РАЗОЧАРАО: Брагин вечерашњи резултат нема оправдања

Свеци су остварили очекиван тријумф и једини су тим са максималним учинком после четири кола, док је Ремс, за који је бранио Предраг Рајковић, уписао први пораз уз три ремија.

Оба гола за екипу из Париза постигао је Килијан Мбапе, који се (не)очекивано нашао у првој постави с обзиром на то да се очекује да у наредна два дана задужи опрему мадридског Реала. Брзоноги фудбалер је српског голмана матирао у 16. и 64. минуту.

Међутим, тренутак који су навијачи ПСЖ дуго чекали догодио се у 66. минуту када је Меси ушао на терен уместо Нејмара.

Свеци у следећем колу дочекују Клемон, а Ремс ће у гостима против Рена покушати да оствари прву победу у сезони.