ПОЧЕЛА МЛС ЛИГА: Бивши играч Звезде стрелац у поразу свог тима (ВИДЕО)

05.03.2023. 09:23
Dejan Joveljić
Дејан Јовељић / Извор: Фото: Printscreen Twitter/MLS

Дао гол па уследио велики преокрет.

Ноћас је започео шампионат Сједињених Америчких Држава у фудбалу, а екипа Лос Анђелес Галаксија за коју наступа српски нападач Дејан Јовељић на премијери је као гост поражена од Даласа са 3:1.

БРЖЕ НОКАУТИРА НЕГО БОКСЕРИ: Фудбалер добио црвени картон после само пет секунди (ВИДЕО)

НБА: Богдан двоцифрен у поразу Атланте, Боби учествовао у победи Хјустона

Први гол на мечу постигао је управо Јовељић у 35. минуту, када је Алварез убацио лопту у петерац, а тамо се одлично снашао српски центарфор и постигао први гол у сезони за свој тим.

Ипак, успео је Далас да изједначи до истека првог полувремена. У другом минуту судијске надокнаде гол за домаће постигао је Алан Веласко.

Уследио је потпуни преокрет у наставку. Прво је Хесус Фереира у 56. минуту донео вођство Даласу, да би осам минута касније исти играч новим голом поставио коначних 3:1.