МЛС: Пауновићев Чикаго излази из кризе, Катаи асистент, српски зет донео победу (ВИДЕО)

11.08.2019. 10:11
FK Čikago Fajer
ФК Чикаго Фајер / Извор: Реутерс

Одиграна утакмица 26. кола.

Фудбалери Чикаго Фајера победили су Монтреал Импакт у утакмици 26. кола МЛС, резултатом 3:2, а тријумф у завршници је донео Бастијан Швајнштајгер. Бивши репрезентативац Немачке и супруг некадашње српске тенисерке Ане Ивановић погодио је у 88. минуту. Екипи Вељка Пауновића ово је друга везана победа, после ремија и два пораза. Тренутно су десети на табели Истока, са 30 бодова из 26 мечева. Монтреал је седми са 33.

СТАО РАМЕ УЗ РАМЕ СА ЛЕГЕНДАМА: Тадић као Кројф, уписао се у ИСТОРИЈУ Копљаника (ВИДЕО)

НАПОЛИ ОШТЕЋЕН: Барсину четворку гледало "САМО" 61.000 навијача (ВИДЕО)

БОРЈАН УЗВРАТИО ХРВАТУ ИЗ КОПЕНХАГЕНА: Да нисте имали судију, изгубили бисте

Већ у 19. минуту Чикаго је имао предност од 2:0, а други гол дао је Немања Николић, после акције у којој је учествовао Александар Катаи, некадашњи играч Црвене звезде. У наставку меча гости из Канаде су успели да изједначе, а погодак за 2:2 дао је Бакари Сања. И као што је речено, у последњим минутима, после корнера резервисте Ђорђа Михајловића Немац је погодио главом.

За Монтреал је заиграо и Бојан Кркић. Некадашњи играч Барселоне потписао је пре неколико дана и на терену је био од 63. минута.

Погледајте како изгледа Пејџ ван Зант, MMA дама

ИГРА СЕ ДЕРБИ У ХУМСКОЈ: Ево која телевизија преноси 174. окршај Партизана и Црвене звезде
Milan Rodić i Aldo Kalulu

23.09.2024. 08:07
ГАБИЈА "РЕШИО" ИНТЕР: Павловић са клупе посматрао победу "росонера"
FK Milan

22.09.2024. 23:03
СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: ОФК Београд на ВРХУ! Војводина везала још једну победу!
FK Vojvodina

22.09.2024. 21:52
ЗВЕЗДО, ПАЗИ СЕ - РИВАЛИ ГАЗЕ: Штутгарт ПЕТАРДИРАО Дортмунд! Барса је незаустављива у Ла лиги
FK Štutgart

22.09.2024. 21:09
ИЗАШЛА ЈЕ НОВА АТП ЛИСТА: Ноле на четвртом месту, али могао би ускоро да падне много ниже
Novak Đoković

23.09.2024. 08:50
ТЕХНИЧКИ ПРОБЛЕМИ: Кошаркаши Звезде касне са повратком из Дубаија
Janis Sferopulos, KK Crvena zvezda

23.09.2024. 09:01

Шта спремају Станоје и Милоје? Natho у првих 11, Ђига на беку, муке и дилеме са нападачима