ЛУДИЛО У АУСТРИЈИ: Три пенала и победа Звезде! Бабић и Канга не греше! (ВИДЕО)

01.07.2021. 19:37
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Фото: ФК Црвена звезда

Нови тријумф црвено-белих.

Ако се по јутру дан познаје, Црвену звезду чека берићетна сезона. После ГАК-а из Граца, изабраници Дејана Станковића савладали су Арис из Солуна резултатом 2:1 (0:0) и наставили са сјајним партијама на припремама у Аустрији.

„Сунце ти, какав бонус“ у MerkurXtipu

ИБАЊЕЗ ОБЈАВИО: Аргентинац се враћа у Београд! (ФОТО)

НОВИ ПОВРАТАК НА МАРАКАНУ: Званично – уговор на три године

Најбољу прилику у првом полувремену, шампион Србије имао је у 21. минуту, када је Крстовић изашао пред голмана грчког тима, који је успео да одбрани шут нападача Звезде и резултат је остао непромењен.

Тренутак одлуке десио се у 59. минуту, када је Катаи извео слободан ударац са 40 метара и центрирао у шеснаестерац, где је највиши био Срђан Бабић и ефеткно главом спровео лопту иза голмана Куесте.

Могао је Арис до изједначења у 75. минуту, Грцима је свирана најстрожа казна, пенал је извео бивши играч Звезде Матео Гарсија и показао да га се црвено-бели нису без разлога одрекли.

Недуго затим досуђен је још један једанаестерац у корист Ратника, који је Бентиљо претворио у изједначење, да би само неколико тренутака касније и црвено-бели имали прилику да шутирају са 11 метара. Учинио је то Канга и донео победу српском шампиону, пославши голмана у једну, а лопту у другу страну.

Имала је Звезда до краја меча још неколико прилика да оствари убедљивију победу, међутим, није било промене резултата.

Како је меч текао, прочитајте у наставку текста.

Сва дешавања из овог меча можете да пратите на нашем порталу из минута у минут.

90. минут
КРАЈ УТАКМИЦЕ.
88. минут
Арис има лопту у поседу.
81. минут
ГОООООООООООООООЛ! Опет води Звезда, Канга је стрелац из пенала, послао је Куесту у једну, а лопту у другу страну - 2:1. 81. минут.

81. минут
Трећи пенал у мечу, сада је досуђен у корист Звезде, после прекршаја над Бакајоком у казненом простору.
80. минут
Бертогљо је овог пута извео најстрожу казну и није погрешио. Истина Поповић је прочитао његову намеру, али је ударац био превише јак и прецизан - 1:1.
78. минут
Нови пенал за Арис, Бруно Силва је фаулиран у казненом простору!
76. минут
Остаје 1:0! Бивши играч Звезде Матео Гарсија преузео је одговорност и високо пуцао преко гола, велики промашај Аргентинца.

75. минут
Пенал за Арис!
71. минут
Фаул за Арис извео је Канеа, на другој стативи био је један играч Солуњана, али му је оштра лопта побегла и најбоља прилика за грчки тим је пропала.
68. минут
Добар покушај Фалка завршио је поред стативе голмана Ариса. Куеста је парадом само улепшао потез Звездиног офанзивца.
61. минут
Поново је Катаи наместио прилику за гол, овог пута Бену, испред кога је одбрана Ариса интервенисала у последњем тренутку на 11 метара и осујетила нападача Звезде да дуплира предност Станковићевог тима.
59. минут
ГООООООООЛ! Води Звезда 1:0, после центаршута Катаија из слободног ударца са 40 метара, са леве стране, највиши на "пеналтику" био је Срђан Бабић и ударцем главом донео вођство Звезди.

55.минут
Запретили су Грци, али је Поповић био на месту.
50. минут
Добар покушај Катаија завршио је поред гола.
48. минут
Петровић је примио лопту испред шеснаестерца и могао да шутира, али је оклевао и шанса је пропала.
46. минут
ПОЧЕЛО ЈЕ ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ.
ЗАВРШЕНО ЈЕ ПРВО ПОЛУВРЕМЕ.
43. минут
Иванић је био у продору, међутим, дефанзивци грчког тима су га лако зауставили.
40. минут
Корнер за Звезду извео је Бен, али прејако и прилика да се угрози голман Ариса је пропала.
35. минут
Грци поново нападају, овог пута је лопту имао Гарсија, али је бивши играч Звезде био непрецизан у завршници.
34. минут
Нема узбуђења, темпо је опао.
30. минут
Добар покушај Катаија искоса, завршио је нешто изнад пречке.
21. минут
Каква шанса за Црвену звезду. Катаи је дао школски пас за Крстовића, који је у контри истрчао и нашао се пред Куестом, али је голман Солуњана феноменално интервенисао и ситуацију "један на један" решио у своју корист.
17. минут
Опет прети Звезда, Гајић је опробао шут и био изблокиран, па ће црвено-бели извести корнер. Интервенисао је Куеста после ударца из угла и сачувао Арис.
15. минут
Прилику је сада имао Арис, ударац капитена Солуњана отишао је тик изнад пречке Поповићевог гола.
13. минут
Шанса за Бена, у паду је шутирао непосредно поред стативе.
11. минут
Звезда опет напада, центрирао је Гајић, али је одбрана Ариса интервенисала и отклонила опасност.
6. минут
Центаршут Родића у шеснаестерац, али никог од играча у црвено-белим дресовима није било да одрагује на убачену лопту.
3. минут
Шампион Србије је са солунским Ратницима играо само једном. Било је то 2007. године у групној фази Лиге Европе, када је Арис савладао убедљивуо Звезду са 3:0 на свом терену, на чијој је клупи тада седео Милорад Косановић.
1.минут
Звезда одмах прети, Мирко Иванић је покушао.
УТАКМИЦА ЈЕ ПОЧЕЛА.

ТОК МЕЧА.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - АРИС 2:1 (0:0)

Стрелци: Бабић 59, Канга (пенал) 81. - Бертогљо (пенал) 80.

Црвена звезда: Поповић, Гајић, Панков, Родић - Петровић, Николић, Иванић, Бен, Катаи - Крстовић. Играли су још: Бакајоко, Дегенек, Ераковић, Гобељић, Саного, Канга, Фалко, Срнић, Гаврић и Павков.

Арис: Куеста, Ганеа, Мармаридис, Делизисис, Матила, Георгос, Цагалидис, Гама, Гарсија, Манос, Митроглу. Играли су још: Бентољо.

Погледајте како изглед Џоли, супруга MMA борца Дастина Поријеа.

ЛИГА ШАМПИОНА: Звезда са Барсом, Штурном и Лајпцигом на деоби 22. места
Monako - Barselona

19.09.2024. 23:00
ДОШАО НА МАРАКАНУ ДА НАВИЈА ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Бивши играч Партизана се огласио после победе Бенфике (ФОТО)
Fudbaleri Benfike

19.09.2024. 22:11
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју
Vladan Milojević

19.09.2024. 22:02
ОЛАЈИНКА: Могли смо да завршимо са бодом
Piter Olajinka

МАЛО ЈЕ НЕДОСТАЈАЛО ЗА РЕМИ: Бенфика савладала Звезду на Маракани

19.09.2024. 18:27

ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)