ВЕЛИКА ЧАСТ: Србин добио ОГРОМНУ привилегију! ОВАЈ тренутак памтиће целог живота! (ВИДЕО)

20.01.2018. 17:55
Fudbalska reprezentacija Srbije
Фудбалска репрезентација Србије / Извор: Профимедиа

На програму 24. коло.

Непуних 12 месеци било је довољно Луки Миливојевићу да стекне велике симпатије у Лондону и избори се да буде "газда" у тиму Кристал Паласа. Српски репрезентативац редовно изводи слободне ударце и пенале, а од данас је и званично почео меч са капитенском траком око руке.

ШТА САД ТО ЗНАЧИ? Оставио је ОПРОШТАЈНУ поруку, а онда је уследило ОДУШЕВЉЕЊЕ Делија!

БАЈКА СЕ НАСТАВЉА: Хајдин постаје репрезентативац Црне Горе

ПИТАЛИ СУ ИХ О ПРИПРЕМАМА: Звездин КВАРТЕТ имао је ЈЕДНОГЛАСАН одговор!

Као вођа клуба са "Selthurst парка", ипак, Лука ће памтити по добром. Упркос поразу његовог тима, Миливојевић је постигао сјајан гол, после корнера Бентекеа, захватио је лопту у шеснаестерцу и из окрета ублажио неуспех гостију.

Иако је пре само неколико дана продао Алексиса Санчеза, Арсенал је одиграо можда и најбољу партију ове сезоне. Тобџије су декласирале госте, а већ у 22. минуту водиле са недостижних 4:0. Наставак је представљао рутину, па се чета Арсена Венгера учврстила на шестој позицији.

Још један члан Орлова Немања Матић био је одличан у победи Јунајтеда на гостовању Барнлију. Убљанин је одиграо цео меч, а у 76. минуту зарадио и жути картон. Мучили су се до полувремена дуго Ђаволи, да би у 54. минуту Марсијал откључао браву домаћина и донео тријумф Мурињовим изабраницима.

У последњем мечу дана, Манчестер сити је према очекивању био бољи од Њукасла (3:1). "Свраке" је хет-триком уловио Серхио Кун Агуеро, док је почасни гол за госте постигао Марфи у 67. минуту. Овом победом, Грађани су задржали 12 бодова предности у односу на најближег пратиоца и градског ривала са Олд Трафорда.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА, 24. КОЛО:

Брајтон - Челси 0:4

(Азар 3. 77. Вилијан 6. Мојзес 89.)

Арсенал - Кристал палас 4:1

(Монреал 6. Ивоби 10. Кошћелни 13. Лаказет 22. - Миливојевић 78.)

Свонси - Ливерпул (21)

Табела: Манчестер сити 65, Манчестер јунајтед 53, Челси 50, Ливерпул 47, Тотенхем 44, Арсенал 42, Лестер 34, Барнли 34, Евертон 28, Вотфорд 26, Вест Хем 26, Борнмут 25, Кристал палас 25, Хадерсфилд 24, Њукасл 23, Брајтон 23, Стоук 23, Саутемптон 21, ВБА 20, Свонси 17.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул убедљив, Тотенхем славио и поред примљеног гола у првој минути