ОМЛАДИНСКА ЛИГА: Вечити дерби већ на старту, Звезда има за чиме да жали, замало и туча (ФОТО)

03.08.2019. 12:01
FK Crvena zvezda - FK Partizan
ФК Црвена звезда - ФК Партизан / Извор: Youtube Printscreen

Утакмица одиграна на помоћним теренима стадиона "Рајко Митић".

Омладинска фудбалска лига Србије почела је Вечитим дербијем, између Црвене звезде и Партизана. На крају је било 1:1, а водећи гол у 27. минуту са беле тачке, за домаћина дао је капитен Мартин Новаковић. У 85. минуту, Огњен Ђурковић је после прекида донео изједначење Партизану и тако поставио коначан резултат.

Прво полувреме је у отежаним условима пошто је падала јака киша.

ДОНАЛД СТИЖЕ У БЕОГРАД: Не потцењујемо Партизан, али имамо тим за победу

ПАРТИЗАН ГА ЈЕ СИЛНО ЖЕЛЕО: Био је пред вратима Хумске, а онда га је БАТЕ УКРАО црно-белима (ФОТО)

СТИГЛА ЗВАНИЧНА ПОТВРДА: Познато да ли се Закарић СЕЛИ у Борац! Још један бивши штопер Партизана стиже у Бања Луку

Први део игре је био продужен чак пет минута због повреде голмана Партизана. Прво је гостима поништен гол због офсајда у првом минуту судијске надокнаде, да би два минута касније, после продора Бабића по десној страни, Пиплица из изгледне позиције погодио једног дефанзивца Партизана после чега је лопта ударила у стативу. У 79. минуту када је после грешке дефанзивца Партизана, врло изгледну прилику имао је Тејић, али није успео да је материјализује.

Пред крај меча било је и кошкања, пошто су на терену били и играчи са клупе, али се после десетак секунди ситуација ипак смирила. Главни судија Игор Стојилковић је поделио два жута картона.

Тренер црвено-белих Славољуб Ђорђевић није био у потпуности задовољан.

- Желео бих да честитам ривалу на фер и коректној игри. Имали смо договор пре утакмице, али временски услови нам нису дозвољавали да играмо онако како смо од старта желели. Дали смо гол, играли тврдо, дисциплиновано, сасвим коректно. Противник није имао ниједан шут ка нашем голу до 85. минута када смо примили гол из прекида. Не могу да будем задовољан резултатом, али почетак је првентства и верујем да ће момци временом играти много боље. Идемо даље - рекао је Ђорђевић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ПАРТИЗАН 1:1 (1:0)

СТРЕЛЦИ: Новаковић 27. - Ђурковић 85.

ГЛЕДАЛАЦА: 1.300

СУДИЈА: Игор Стојилковић

ЖУТИ КАРТОНИ: Миликић, Одада, Лукић, Л. Савић - Ђурковић

Ц. ЗВЕЗДА: Катић, Гачић (од 90. Митровић), Благојевић, Одада, Лукић, Миликић, Пантовић (од 60. Тејић), Новаковић, Бабић, Бурмаз, Пиплица (од 70. Радуловић)

ПАРТИЗАН: Кашић (од 20. Бонџић), Мирић, Ћорковић, Ђокић (од 46. Ђорђевић), Цветојевић, Ђурковић, Станојловић, Момчиловић, Николић (од 66. Чолић), Рашковић (од 46. Јовић), Вујановић (од 81. Благојевић).

Погледајте како изгледа Жоан Санц, девојка звезде ПСЖ-а Данија Алвеша

ЛИГА ШАМПИОНА: Звезда са Барсом, Штурном и Лајпцигом на деоби 22. места
Monako - Barselona

19.09.2024. 23:00
ДОШАО НА МАРАКАНУ ДА НАВИЈА ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Бивши играч Партизана се огласио после победе Бенфике (ФОТО)
Fudbaleri Benfike

19.09.2024. 22:11
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју

19.09.2024. 18:27

ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)