ПАРТИЗАН РАЗБИО ЈЕДИНСТВО: Покер црно-белих на Убу

27.07.2024. 20:46
Natho
Natho / Извор: МН Press

Фудбалери Партизана победили су екипу Јединства са Уба резултатом 4:0 у мечу 2. кола Суперлиге Србије.

За Партизан су на овом мечу погађали Natho у трећем са беле тачке, потом Немања Трифуновић у 28, да би у другом полувремену оба гола постигао Ђорђе Јовановић.

После само два минута Партизан је повео. Прошао је Немања Трифуновић, неспретно је реаговао Радивојевић и направио прекршај за најстрожу казну, а сигуран са беле тачке био је Бибар Natho.

Трифуновић је у 27. минуту дуплирао предност црно-белих на 2:0.

Добро је Партизан започео и други део меча, где смо на трећи гол чекали свега седам минута. Бибарс Natho је у 52. минуту послао употребљив пас ка Јовановић, а повремени репрезентативац Србије је сада био прецизан и савладао свог презимењака на голу Јединства.

Није дуго прошло, а Партизан је дошао и до четвртог гола и он је био дело Ђорђа Јовановића, који се тако други пут уписао у листу стрелаца.

Стиго је црно-бели тим тако до шестог бода у прва два кола.

ЛИГА НАЦИЈА: Немачка ДЕКЛАСИРАЛА Мађарску, док се Холандија мучила па убедљиво добила Босну
Kaj Haverc

07.09.2024. 23:03
СКАНДАЛ: Сраман транспарент на мечу Украјина - Албанија
Detalj sa meča Ukrajina - Albanija

07.09.2024. 22:28
БАХАР ШАЉЕ МИЛИОН У ХУМСКУ: Бивши тренер Звезде ОДВОДИ Партизнау важног играча!

Kaj Haverc

ПРЕДСЕДНИК У КРУПЊУ: Ово је фантастична акција, позивам људе старије од 40 да се одазову! Наставићемо да радимо путеве
Aleksandar Vučić

08.09.2024. 09:15
Списак свих такмичара Елите 8 - они су синоћ ушли у ријалити да испишу историју
Elita

08.09.2024. 05:28
"Молимо људе да не излазе напоље" Неколико особа упуцано на ауто-путу! У току потрага за ОПАСНИМ И НАОРУЖАНИМ НАПАДАЧЕМ