ПРЕМИЈЕР ЛИГА РУСИЈЕ: Краснодар НИЈЕ победио уочи дуела са Звездом (ФОТО)

13.08.2017. 20:55
Mihailo Ristić
Михаило Ристић / Извор: Реутерс

У четвртак, меч ће почети у 19 часова.

Црвену звезду у четвртак очекује прва утакмица плеј-офа за Лигу Европе, а противник ће бити екипа Краснодара. Као и београдски црвено-бели, и руски тим одиграо је утакмицу у националном шампионату. И било је нерешено - 1:1. У мечу 6. кола Премијер лиге, Краснодар је као домаћин повео против Амкара, а водећи гол дао је Виктор Клаесон, у 25. минуту. Међутим, у 76. минуту изједначио је Михаил Гашченков, за коначан резултат.

Све време за Краснодар је играо Михаило Ристић, а за Амкар Александар Миљковић

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Звезда и даље МАКСИМАЛНА, срушила Бачку прекидима (ВИДЕО ГАЛЕРИЈА)

УОЧИ ПУТА У РУСИЈУ: Делије послале МОЋНУ поруку ЗВЕЗДАШИМА, горело је и певало се (ВИДЕО)

Краснодару је ово био други реми у сезони. Тренутно, после шест мечева има 11 бодова. Амкар је на дну табеле са само два бода, па је самим тим овај реми велики неуспех за Краснодар.

ПОБЕДИЛИ СУ БАЧКУ: Иако је Звезда примила први гол, Милојевић је поносан на играче (ГАЛЕРИЈА)

Прва утакмица између Краснодара и Црвене звезде биће одиграна у четвртак (19.00), у Русији. Реванш је у Београду, седам дана касније.