ПРШТАЛО ЈЕ НА ТЕЛЕОПТИКУ: Звезда славила у Вечитом дербију омладинаца (ВИДЕО+ФОТО)

13.03.2019. 13:59
Grbovi večitih
Грбови вечитих / Извор: СД/илустрација

Интересантна утакмица.

На терену Спортског центра Телеоптик одигран је Вечити дерби у оквиру 18. кола омладинске лиге Србије, а као победник изашла је Црвена звезда која је била боља од Партизана резултатом 3:1.

ЗВЕЗДА НЕ ДОБИЈА МИЛИОН И ПО ЗА ТЕРЗИЋА: Ево колико износи трансфер (ФОТО)

ЗИДАН ПРАВИ СПИСАК ПОЈАЧАЊА: Србин ПРВИ на листи жеља (ФОТО)

Црвено-бели су дошли до вођства у 11. минуту меча када је Његош Купусовић савладао голмана Партизана Алексу Бонџића и то је био једини гол у првом полувремену. Предност гостију дуплирао је Лука Великић у десетом минуту наставка, а наду црно-белима вартио је Лазар Павловић поготком у 74. минуту. Ипак, све дилеме око победника меча решио је Богдан Јочић два минута касније.

Партизан је овим поразом остао закуцан на петом месту на табели са 31 бодом, док је Црвена звезда избила на прво место са 41. Бод мање од Црвене звезде има Војводина, два мање има Чукарички који је одиграо и утакмицу мање, а четири бода заостатка уз меч мање за водећом екипом има Бродарац. Шампион омладинске лиге Србије представљаће нашу земљу у Лиги шампиона наредне сезоне.

Комплетну утакмицу можете погледати у приложеном видео снимку.

Погледајте како изгледа италијанска одбојкашица Сара Бонифацио.

ГАБИЈА "РЕШИО" ИНТЕР: Павловић са клупе посматрао победу "росонера"
FK Milan

22.09.2024. 23:03
СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: ОФК Београд на ВРХУ! Војводина везала још једну победу!
FK Vojvodina

22.09.2024. 21:52
ЗВЕЗДО, ПАЗИ СЕ - РИВАЛИ ГАЗЕ: Штутгарт ПЕТАРДИРАО Дортмунд! Барса је незаустављива у Ла лиги
FK Štutgart

22.09.2024. 21:09
Шта спремају Станоје и Милоје? Natho у првих 11, Ђига на беку, муке и дилеме са нападачима
Stanojević i Milojević

22.09.2024. 20:52

УЗ ДОБРО ПОЗНАТУ ПЕСМУ: Партизанови играчи и навијачи прославили ОГРОМНУ победу над Звездом (ВИДЕО)