ВЕЛИКИ УСПЕХ: Кањас постигао ПРВЕНАЦ за Звезду и тако исписао ИСТОРИЈУ (ВИДЕО)

28.09.2019. 19:51
Hoze Alberto Kanjas
Хозе Алберто Кањас / Извор: МН Press

Затресао мрежу.

Фудбалери Црвене звезде и Мачве састају се у десетом колу Суперлиге Србије, а резултат на полувремену је већ 3:0 за црвено-беле. Трећи гол на утакмици постигао је Хозе Алберто Кањас, што је Шпанцу био првенац у дресу клуба са Маракане. С обзиром на то да је доскорашњи фудбалер ПАОК-а први Шпанац у историји Црвене звезде, јасно је да је и први држављанин Шпаније који је постигао гол за тим из Љутице Богдана.

НАЧЕО МАЧВУ! Томане ЗАТРЕСАО мрежу! (ВИДЕО)

Црвена звезда је повела голом Томанеа, резултат је удвостручио Бен, а трећи погодак је био дело Кањаса.

Играо се 37. минут када је Милан Гајић упутио ударац ка голу Шапчана, али је голман Душан Пулетић интервенисао. Ипак, лопта се одбила право на ногу Кањаса и Шпанцу није било тешко да је смести у мрежу.

Погледајте како изгледа Еби Кленси, супруга Питера Крауча.

МИТАР БОМБАРДОВАО РАЈКОВИЋА: Ал Хилал поново славио
Aleksandar Mitrović

21.09.2024. 22:28
НЕВЕРОВАТНИ ЛАЛАТОВИЋ: И на петом мечу на клупи Лучанаца је славио! Стигли су Звезду на табелу
Nenad Lalatović

21.09.2024. 22:20
НИКАД ГОРИ ВЛАХОВИЋ: Јувентус није био ни близу да постигне гол пред својим навијачима