СРБИЈО, ПАЗИ: Швајцарци прегазили Панаму (ВИДЕО)

27.03.2018. 21:29
Fudbalska reprezentacija Švajcarske
Фудбалска репрезентација Швајцарске / Извор: Реутерс

Голеада у Луцерну.

Швајцарски сат куца без грешке и довољно добро да забрине навијаче Србије. Селекција Швајцарске савладала је вечерас још једног учесника Мондијала репрезентацију Панаме у Луцерну са убедљивих 6:0 и послала јасну поруку ривалима са којима ће бити у групи на Светском првенству у Русији, а међу њима је и Србија.

ЉУДИНЕ! Репрезентативци Србије подржали СРПСКО Косово и породицу Радић (ВИДЕО)

ИДЕМО НА ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО: Везиста Вест Хема донео Србији прво место у групи против Шпаније!

Без обзира што је Панама аутсајдер у Русији, Швајцарци су противника веома озбиљно схватили и показали да су већ сада одлично уиграни, а свиш шест голова постигли су различити играчи.

Голеаду је отворио Џемаили у 22. минуту на асистенцију Гаврановића, да би девет минута касније Гранит Џака био прецизан из пенала. Док су играчи Панаме збуњено посматрали шта се догађа, Сајџије су преко Ембола у 33. минуту на асистенцију Елведија већ водили 3:0, да би до полувремена гол постигао и Зубер у 39. минуту.

У другом полувремену су мало прикочили Швајцарци, али ипак нису пропустили прилику да постигну још неки погодак. Стрелац четвртог гола Зубер, асистирао је у Дрмићу у 49. минуту за 5:0, да би Фреи у 68. минуту поставио коначанб резултат. Последњих 20 минута меча су Швајцарци одрадили под ручномн, а и гости из Панаме су једва чекали да судија свира крај.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.