ПАРТИЗАН ПОКОРИО ИВАЊИЦУ: Црно-бели МИНИМАЛЦЕМ бољи од незгодног Јавора!

17.02.2021. 12:34 17:13
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан

Црно-бели стигли до 11. победе.

Фудбалери Партизана дошли су до 11. узастопне победе у Суперлиги Србије након што су на гостовању у Ивањици савладили екипу Јавора резултатом 0:1. Овом победом су црно-бели, због одлагања меча  Црвена звезда - Мачва, пришли на минус шест бодова разлике првопласираном вечитом ривалу.

ОДИГРАЈ ТИКЕТ И ПОБЕДИ - Највећа квота ти доноси добитак и још 25.000 РСД БОНУСА

СТИЖЕ МИЛИОНСКА ПОНУДА: Сума одлази из Партизана - ПРЕГОВОРИ У ТОКУ!

СУПЕРЛИГА: Некадашњи фудбалер Партизана донео Чукаричком нова три бода

Чврсто и агресивно је кренуо Партизан у почетак меча. Доминирали су високим, агресивним пресингом, пресингом и нападима који су се већином водили по левој страни противника.

Круна је стигла у 14. минуту када је корнер по земљи извео млади Немања Јовић, Natho је пропустио лопту, на коју је налетео Урошевић који је матирао голмана Лазовића.

Домаћин ни у наставку меча није имао решење за игру гостију али нису успевали ни да се снађу у нападима, који су били ретки, те Стојковић није имао прилике да интервенише.

У другом полувремену, није било измена у екипи Партизана док је Баџовић направио двоструку измену. Кренуо је јавор по изједначење у другом полувремену, правили су пресинг и припрећивали са казененом простору Партизана али је фалио завршни пас.

Партизан је користио пропусте домаћина те је тако сатигао до контре коју није искористио млади Јовић који је у чистом зицеру шутирао право у голмана Лазовића.

Најбољу шансу домаћини су имали у 60. минуту када је Луковић сјајно упослио Танкоа који је из прве покушао али је Стојковић реаговао сјајно и избио лопту у корнер.

Држали су ритам играчи Јавора током већине другог полувремена док су гости чекали шансе из контре. Јавор је до краја меча остао без изједњачења.

Партизан је овом победом дошао до 53.бода док је Јавор остао на 25.

Ток меча, из минута у минут, можете прегледати овде.

ЈАВОР - ПАРТИЗАН 0:1

90 3.
КРАЈ МЕЧА!! Партизан је савладао Јавор 0:1
90.минут
ТРИ МИНУТА надокнаде!
83.минут
Живнуо је Партизан при крају меча, Штулић је упослио Марковића који је одмах шутирао у ближи угоа али Лазовић поново брани.
79.минут
Уместо Холендера на терену је Никола Штулић.
79.минут
Сјајна транзиција Партизана, поново је Лутовац побегао одбрани, улетео у казнени простор али је изблокиран приликом паса ка Холендеру.
76.минут
Поново офанзива Јавора, добор су извели корнер али је добро одреаговала и одбрана партизана која је лопту извела у нови корнер.
72.минут
Попушта на тренутак притисак фудбалера Јавора те то користе играчи Партизана, Лутовац побегао по левој страни и добро центрирао али се добро снашла одбрана домаћина.
63.минут
Двострука промена у екипи Партизана! Уместо Natha и Асана у игри су Јојић и Лутовац.
60.минут
СЈАЈНА ОДБРАНА СТОЈКОВИЋА! У налету су одлично комбиновали играчи Јавора, преварили су одбрану Партизана, пасом по земљи лопта је дошла до Танкоа, који одмах упутио ударац ка Стојковићу који је феноменално упутио одбранио!
57.минут
Измена у екипи Партизана! Уместо младог Јовића на терену је искусни Лазар Марковић.
55.минут
Одмах су играчи Јавора кренули у контру, међутим већ на половини терена су изгубили лопту.
55.минут
ЗИЦЕР ЗА ПАРТИЗАН!! Катастрофална реакција одбране Јавора на убачену лопту у казнени простор, на лопту је налете млади Јовић који је са неких пет метара шутирао право у голмана Лазовића.

FK Partizan
52.минут
Траје офанзива Јавора, притискају Партизан али фали завршни пас. Те њихове шансе завршавају неколико метара ван казненог простора.
48.минут
Екипа Јавора је офанзивније кренула у друго полувреме, жељна изједнечења. Након изведеног корнера упутили су ударац ка голу али је Стојковић ухватио "живу лопту"
14:03
Почело је ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ! Станојевић без промена у саставу. У екипи Јавора две измене. Танко је заменио Шћепановића, а Јевремовић Димитријевића.
45.минут
КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА!!!
44.минут
Кренуо је Партизан у контру са "3 на 3" Асано је упослио Холендера који је послао снажнији пас ка Nathu који није могао исконтролише. Те су се домаћини успешно одбранили.
42.минут
ШАНСА ЗА ДОМАЋИНЕ!! Млади Андреј Илић је упутио шут ка голу Стојковића, који није имао потребу да интервенише. Прва права шанса Јавора за изједначење!
40.минут
Доспели су фудбалери Јавора до казненог простора Партизана, међутим прекомбиновали су у покушају да преваре згусниту одбрану гостину. Такође домаћини су направили и фаул те је овај напад и прекинут.
36.минут
Мирнији период игре. Партизан као да сакупља снагу за минуте при крају првог полуврема. Јавор је више на половини гостију али конкретнијих пасева нема.
30.миунут
Жути картон за Тричковића! Грубо је поступио фудбалер Јавора у жељи да спречи продор Асана по десној страни.
25.минут
Natho је сјајно извео слободан ударац, голман домаћих је испратио лопту погледом али је она затресла пречку!
23.минут
Сјајно Бањак упослио Асана који је са десне стране казненог простира упутио пас ка Nathu који је из прве шутирао са нешто више од пет метара али је голман Лазовић сјајно одреаговао!
22.Минут
Јовић је покушао да упути ударац ка голу али је изблокиран, на лопту је налетео Natho који је са више од двадесет метара шутирао али непрецизно.
17.минут
Natho је сјајно пронашао Асана који је побегао одбрани Јавора и остао сам пред голом. Јапанац је покушао шутом "из прве" али је лопта завршила изнад гола.

FK Partizan

14.минут
ГООООЛ!!!! Након солидно изведеног корнера Јовића, лопта је дошла до Слободана Урошевића који је са шест метара прецизним шутем савладао голмана Јавора!
9.минут
Притискју играчи Партизана! Комбиновање Natha и Бањака лопта је завршила у казненом простору противника али је Јовић искоса лоше шутирао.
7.минут
Партизан преузима иницијативу и високим, агресивним, пресингом има лопту у својим ногама. Покушавају црно-бели по левој страни домаћина али нема доброг центаршута у казнени простор који би могао да угрози гол.
3.минут
Добро изведен корнер Јавора! Гужва у казненом простору Партизана али ипак избацује Шћекић.
3. минут
Добар продор домаћина! Луковић је продрао по досној страни Партизана, ушао у казнени простор али је Вујачић избио лопту у корнер.
13:00
Меч је почео!!!

Суперлига Србије 22. коло.

Јавор Ивањица - Партизан 0:1  (14' С. Урошевић)

Стадион: ФК Јавор

Главни судија: Минаковић Ненад

Јавор: Лазовић (Г), Трићковић, Јевтић, Доукоуре, Луковић, Маричић, С. Шћепановић, Павишић, Остојић, Илић, Димитријевић.

Партизан: Лазовић (Г), Трићковић, Јевтић, Доукоуре, Луковић, Маричић, С. Шћепановић, Павишић, Остојић, Илић, Димитријевић.

Нови Пазар – Раднички Ниш 3:1 (1:1)

(Аганспахић 27, Мијић 66, Томић 78. - Стевановић 4.)

Погледајте како изгледа Аура Руиз, бивша девојка Хесеа Родригеза

СТАТИСТИКА ЈЕСТЕ КАО БИКИНИ, АЛИ... Подаци са меча Звезда - Бенфика могу радовати све фанове црвено-белих

20.09.2024. 11:13
ЗВЕЗДА СЕ ЗАХВАЛИЛА НАВИЈАЧИМА: Најбољи сте на свету! (ФОТО)

20.09.2024. 11:12
ПОЗНАТ БУЏЕТ KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Човић - "завршавамо сапуницу око Петрушева"
Nebojša Čović

20.09.2024. 12:24

КО ШИША ТРЕНЕРА: Тадић му је мењао формацију пре меча, а он ништа није приметио
Dušan Tadić

20.09.2024. 10:11
ЗАСТАВА 2024: "ИЗУЗЕТНО САМ ПОНОСАН, ДАНАС ОДЛУКА О ВОЈНОМ РОКУ" Председник Србије се обратио јавности са аеродрома у Батајници
Aleksandar Vučić

20.09.2024. 11:15
Преминула глумачка легенда Радмила Живковић
najnovija vest, najnovija

20.09.2024. 12:23
"ТАТА, ОН ЈЕ ИМАО ЦРВЕНЕ ОЧИ, ОЧИ ЂАВОЛА" Малишан прескакао тела својих рањених другара бежећи од дечака убице - наставља се суђење за масакр у "Рибникару"
Suđenje za masakr u Ribnikaru

20.09.2024. 11:19
ПОПЛАВНИ ТАЛАС СТИГАО У СРБИЈУ! Пређена граница одбране, ОВАЈ ГРАД налази се пред потопом