СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Какав деби новог тренера Пазараца - Мачва ПРЕГАЖЕНА до полувремена! ПРЕОКРЕТ Чукаричког

27.02.2021. 16:37
FK Novi Pazar
ФК Нови Пазар / Извор: МН Press

На програму 24. коло.

У мечевима суботњег програма 24. кола Суперлиге Србије, екипе су оствариле половичан учинак. По две победе за домаћине и госте, Чукарички је према очекивању славио у Бачкој Паланци (2:1), док је Спартак изненадио Раднички и из Ниша однео цео плен.

Овај викенд ти може донети много узбуђења: ОСВОЈИ НОВАЦ ИЗ ФОТЕЉЕ!

ЛИДЕР НЕМА МИЛОСТИ: Грађани МАЉЕМ по Чекићарима, Сити до 20. победе у низу! Гвардиолин дупли ЈУБИЛЕЈ (ВИДЕО)

ИЗ ОВОГ УГЛА ВИШЕ БОЛИ: Појавио се НИКАД БЛИЖИ снимак Гобељиног промашаја (ВИДЕО)

Спортинг има 10 бодова више од Порта и ако остане и вечерас (21.30) непоражен ставиће шапу на титулу. Победа Порта уплату множи са 2,25, дупла шанса X2 вредна је квоте 1,65. Погледајте и остале квоте Mozzart кладионица за меч Порто – Спортинг.

Најубедљивију победу остварио је Нови Пазар против Мачве, који је за само 33 минута постигао чак три поготка и решио све дилеме, улепшавши деби Давора Бербера на тренерској клупи.

Мрежу Шапчана начео је Сисе у 8. да би само 120 секунди касније Гигић удвостручио предност, а Аганспахић у финишу полувремена донео недостижних 3:0.

Коначан резултат поставио је Благојевић у 59. минуту, потврдивши други узастопни тријумф Пазараца на свом терену, после славља над Радничким пре 10 дана.

Чукарички је до преокрета у Бачкој Паланци и победе, дошао головима Бирманчевића и Шапића за само 13 минута. Претходно је Ашћерић у 53. донео вођство Бачкој, али искуснији састав Брђана смогао је снаге да у финишу утакмице преломи меч у своју корист.

Јапанац Шимура био је стрелац јединог гола на "Чаиру", где су Суботичани прекинули серију од два узастопна пораза (од Црвене звезде и Металца). Са друге стране, Радничком је ово био трећи неуспех у последња четири кола.

Радник је у размаку од 17 минута посекао чврсти Јавор. Најпре је Миловановић довео у вођство домаћина (63), да би Суботић 10 минута пре краја поставио коначан резултат.