СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Павков начео Бачку, дефанзивац потврдио ТРОЈКУ (ВИДЕО)

03.04.2019. 16:53
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Профимедиа

Судија је био Драган Чоловић.

У претпоследњем колу уочи почетка плеј-офа и плеј-аута у Суперлиги Србије фудбалери Црвене звезде забележили су нову победу. Фудбалери Владана Милојевића савладали су као гости ОФК Бачку, резултатом 3:1, захваљујући головима нападача Милана Павкова и два дефанзивца Вујадина Савића и Филипа Стојковића. Једини гол за домаћина је дао Никола Радовић у 15. минуту. На тај начин колико-толико вратио је свој тим у игру, односно вратио резултатску неизвесност, али је недоумицу о победнику решио бек црвено-белих у 60. минуту. Меч су између осталог обележиле притужбе на одлуке судије Драгана Чоловића, и то обе екипе, али он није мењао свије мишљење.

Звезда ће у недељу, у 30. колу на свом стадиону дочекати Пролетер, док ће Паланчани гостовати Радничком.

Како је било из минута у минут прочитајте у наставку текста.

У Бачкој Паланци, на стадиону "Славко Малетин Вава" игра се утакмица 29. кола Суперлиге Србије, а домаћин ОФК Бачка дочекује Црвену звезду, водећи тим на табели. Бачка је на 13. месту са 25 бодова.

Дешавања, из минута у минут можете да пратите на порталу Србија Данас

ЗВЕЗДА У ПАЛАНЦИ: Милојевић изабрао стартере (САСТАВИ)

МАРСЕЉ КОПИРА ЗВЕЗДУ: И Французи имају ТУНЕЛ страха! (ФОТО)

СРАМОТНО: Конор је извређао Хабибову супругу, као НИКО до сада (ФОТО)

КРАЈ УТАКМИЦЕ

90 2. минут
Марин директно из слободног ударца. Зоговић опрезан.

До краја меча у стрелце нису успели да се упишу Боаћи и Бјелош.

85. минут
Уместо Радиновића Балабановић
80. минут
Уместо Павкова Боаћи.
77. минут
Радиновић изводи слободан ударац са 20-ак метара. Погађа живи зид.
71. минут
Оба тренера мењају. Излази Гаврић, улази Мићић. Излази Бен, улази Вукановић.
68. минут
Бен са десетак метара снажно, али Зоговић брани. Некако успева да смири лопту.
60. минут
И Стојковић се уписује у стрелце. После асистенције Марина. Сада је 3:1 за Звезду.
57. минут
Уместо Симића Марин.
47. минут
Поново Зоговић одлично интервенише и ударац Иванића прослеђује у корнер. У следећем нападу сречава Бабића да се упише у стрелце.

Почиње друго полувреме, нема промена

КРАЈ ПОЛУВРЕМЕНА

44. минут
Индирект за Звезду. Зоговић хвата лопту која му је враћена. Павков шутира, али је изблокиран.
43. минут
Стојковић блокира Радовића. Корнер за домаћина. Нема промене резултата.
32. минут
Покушава и Бен, али преко пречке.
25. минут
Родић главом, али Зоговић опет брани.
18. минут
Поново гости траже пенал. У казненом простору пада Стојковић. Чоловић се не оглашава.
15. минут
Радовић смањује на 2:1, после асистенције Гаврића.
11. минут
Капитен Звезде са пет метара. Првенац Савића у црвено-белом дресу и Звезда води са 2:0. Пре тога центаршут Бена, поново са леве стране.
7. минут
Води Звезду са 1:0. Стрелац је Павков. Центаршут са леве стране Симића, главом Бен, Зоговић брани, али убацује је Павков. Домаћин се буни, сматрају да је нападач гостију био у офсајду.
4. минут
После центаршута Бена, Савић пада у казненом. Црвено-бели траже пенал, судија Чоловић не сматра тако.