СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Победе Радничког и Текстилца

24.08.2024. 21:15
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: МН Press

Фудбалери нишког Радничког и Текстилца остварили су победе резултатом 2:1 у шестом колу Суперлиге пошто су као домаћини савладали Железничар, односно Нови Пазар.

Немања Белаковић је у Нишу довео Раднички у вођство у 10. минуту из пенала, а после асистенције Стефана Цветковића изједначио је Лазар Романић у 34. минуту. Победу је Нишлијама донео Душан Павловић голом у 84. минуту.

Текстилац је у Бачкој Паланци савладао Нови Пазар такође голом у финишу утакмице. Принц Укачукву је већ у 10. минуту асистирао Дејану Ђурићу за вођство клуба из Оџака, а гости су до изједначења стигли у 55. минуту.

После додавања Адема Љајића стрелац је био Филип Бачкуља. Резервиста Стефан Шавија је голом у 85. минуту донео победу Текстилцу.

Железничар је шести са 10 бодова, нишки Раднички је седми са девет, текстилац девети са седам, а Нови Пазар 14. са четири бода.

ДЕБИТУЈЕ ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Луковић стигао у Крушевац