УСПЕЛА ГЕНЕРАЛКА: Партизан савладао Ростов, Миловановић наставио серију

08.07.2021. 20:11
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан/Мирослав Тодоровић

Црно-бели славили минималним резултатом.

У последњем контролном мечу на припремама у Словенији, генералној проби пред почетак сезоне, фудбалери Партизана савладали су руски Ростов 1:0 (0:0). Једини гол на мечу постигао је Миловановић у 68. минуту, а ово је била трећа победа црно-белих после тријумфа против Копра и Краковије, док је нерешено било са Муром.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Сарајево 1,90, Шљонск 1,33

ЗАГОНЕТНА ПОРУКА ИЛИЕВА: Могуће је да неко оде, али и да дође

ОСТАЈЕМ У ХУМСКОЈ: Због Станојевића ми не пада на памет да НАПУСТИМ Партизан

Црно-бели су већ током првог полувремена имали неколико добрих прилика да постигну гол, а прву је пропустио Урошевић у 10. минуту када је замало био непрецизан. Рикардо Гомеш је имао две сјајне шансе, али је оба пута голман Ростова Бабурин успео да одбрани његове ударце. Ростов је једини пут у првом полувремену запретио преко Хашимота који је погодио стативу.

У наставку је поново први запретио Партизан преко Лазара Марковића који је шутирао преко гола, да би Миловановић заменио Гомеша и наставио са голгетерском серијом. Миловановић је постигао трећи гол на припремама у 68. минуту после акције коју је започео Саничанин који је упослио Лутовца, а овај асистирао Миловановићу који је искоса са десне стране био прецизан. Била је то и последња шанса на мечу, пошто до краја није било узбуђења, а црно-бел ису заслужено стигли до победе.

Погледајте како изгледа Катрина Мариа, позната навијачица Манчестер јунајтеда.