СПАВАШ ЛИ МИРНО, БЕКАМЕ? Голчина Дарка Лазовића обележила фудбалски дан у Италији - као СНАЈПЕР (ВИДЕО)

15.08.2021. 09:20
Darko Lazović
Дарко Лазовић / Извор: Фото: Youtube printscreen/CatanzaroSport24

Фантастичан слободан ударац.

Фудбалери Вероне пласирали су се у треће коло Купа Италије победом код куће над Катанцаром са 3:0. Један од погодака за домаћине постигао је српски репрезентативац Дарко Лазовић.

ПРОЈЕКТИЛ СА 60 МЕТАРА: Бивши играч Партизана постигао гол за Пушкаша! Ово се ретко виђа (ВИДЕО)

ОДМАХ ПОКАЗАО КЛАСУ: Јовељић се ПРЕДСТАВИО Американцима! Сјајан пас, а онда - ГОЛ (ВИДЕО)

НОВА ЕРА: Барселона први пут без Месија, Сосиједад прва препрека

Домаћин је рутински изашао на крај са нижелигашем, а сви погоци виђени су у првом полувремену.

Гунтер је довео Верону до предности у 23. минуту, затим је у 33. Фасио постигао аутогол, да би печат на славље ставио Лазовић у 42. премијерним голом у новој сезони. И то из слободног ударца. Клуб са Бентегодија у трећој рунди иде на бољег из меча Емполи – Вићенца.

Прво коло Премијер лиге доноси нам данас од 17.30 дерби Тотенхем - Манчестер Сити, а колики су Грађани фаворити за нову титулу показује то што је квота на двојку у Лондону 1,70. Кец је 5,20, икс 3,70, а GG3 2,25. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Тотенхем - Манчестер Сити.

Каљари је као домаћин добио Пизу 3:1. Марин у 28, Караћијоло аутоголом у 36. и Деијола у 45 3. били су стрелци за домаће. За госте је гол постигао Масучи у 67. Каљари у трећем колу игра против Ћитаделе, која је резултатом 2:1 срушила Монцу. Оквонкво у осмом и Тункара у 40. погађали су за домаће, док је за госте стрелац био Августо у 26.

Беневенто је после продужетака савладао СПАЛ са 2:1, а одлучујући гол дао је Монћини из пенала у 120 5. минуту и то пошто је аутоголом у 90 5. одвео меч у продужетке. Претходно су Вештице повеле преко Импроте у 32, иако су до предности могле и у петом минуту из једанаестерца који је промашио Сау. Беневенто у трећем колу игра против Фиорентине.

БОНУС ГАЛЕРИЈА:

Погледајте како изгледа српска одбојкашица Милица Тасић.

ПРОМЕЊЕН ФОРМАТ: Светско клупско првенство у Дохи! Реал директно у финалу
FK Real Madrid

21.09.2024. 08:18
ЗВЕЗДАШИ НЕ ИДИТЕ У ИТАЛИЈУ: Делијама ДЕФИНИТИВНО забрањен долазак на утакмице против Интера и Милана