"ЗАСЛУЖИЛИ СМО ДА ОДИГРАМО НЕРЕШЕНО": Влаховић оптимистичан пред Евро!

05.06.2024. 08:28
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: МН Press

Репрезентативац Србије Душан Влаховић изјавио је након утакмице против Аустрије да "орлови" нису заслужили да изгубе у Бечу.

Србија је синоћ у гостима у Бечу поражена од Аустрије са 2:1 у пријатељском мечу.

- Лепа провера. Играли смо против организоване и јаке екипе која је у претходним утакмицама побеђивала велике репрезентације. Наравно са нисмо задовољни, јер смо изгубили, а тежимо да побеђујемо на свакој утакмици. Данас нисмо успели, али смо показали реакцију после два примљена гола - сматра Влаховић.

Србија ће пре одласка у Немачку на Европско првенство, које почиње 14. јуна, одиграти још један пријатељски меч, у суботу у гостима против Шведске.

- Заслужили смо да одиграмо барем нерешено, али то је фудбал. Примили смо два гола у два минута и мало испали наивни у том смислу. Било је, поготово у другом полувремену, доста трчања и креираних шанси. Када смо се мало ослободили притиска ривала, играли смо боље. Захвалио бих се публици која је дошла у великом броју да нас подржи и због њих ми је посебно жао, али настављамо даље, настављамо да радимо још јаче и све ће доћи на своје - рекао је фудбалер Јувентуса.