ЗЛАТИБОРЦИ ГУРНУЛИ ИНЂИЈУ КА ПРВОЈ ЛИГИ: Јавор са десеторицом УРАДИО оно што је само Звезди успело

08.04.2021. 18:24
FK Inđija
ФК Инђија / Извор: МН Press

Комплетирано 30. коло Суперлиге Србије.

У последња два меча 30. кола Суперлиге Србије постигнуто је чак седам голова. Јавор је славио у Горњем Милановцу против Металца, док је Златибор "откинуо" победу Инђији и ремијем послао Сремце ка прволигашком рангу.

Mozzart даје највеће квоте: Арсенал 1,62, Фенербахче 1,75, ЦСКА Москва 1,75

ВЕНГЕР ПОТВРДИО: Следеће године се МЕЊА ПРАВИЛО ОФСАЈДА! На Светском првенству скроз другачије

СЕЛЕКТОР ДАО ПРИМЕР: Пикси се вакцинисао (ФОТО)

Звезда се вечерас (20.00) опрашта од Евролиге, и то на гостовању Алби која је много намучила ове, али и претходних сезона. Квота на двојку је 3,05, а на кеца 1,45. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Алба - Звезда.

Fudballeri Јавора однели су цео плен са гостовања Металцу, а успех Ивањичана најбоље дочарава податак да су тек други тим, после Црвене звезде, који је освојио сва три бода у Горњем Милановцу.

Ивањичани су преко Луковића у 13. и Павишића у 20. минуту експресно стекли вођство од 2:0 и трасирали пут ка важним бодовима у борби за опстанак, али им је пут до циља, другим жутим картоном у надокнади првог полувремена, отежао Никола Тричковић.

Бројчану предност изабраници Жарка Лазетића умели су да наплате из пенала који је у 51. минуту искористио Јокић, међутим, Милановчани нису имали снаге да избегну пораз. Са друге стране, Јавор је победом на кратко побегао из опасне зоне.

Инђија је головима двоструког стрелца Небојше Бастајића имала победу против Златибора све до 87. минута. А тада је Вукић изненадио Сремце, који су ремијем искомпликовали себи пут до очувања статуса.

Претходно је Василије Јањић у 35. минуту довео домаћина у вођство, да би потпуни преокрет уследио у режији нападача гостију.