ЗВУЧИ НЕСТВАРНО: Србин заменио легенду у 90. минуту и после свега 47 секунди дао гол (ВИДЕО)

16.05.2023. 10:40
gol
гол / Извор: Фото: Twitter printscreen/@LAGalaxy

Максимално искористио време на терену.

Српски фудбалер Дејан Јовељић наставља да блиста у Америци, а сада је успео да постигне гол у победи свог Лос Анђелес Галаксија над Сан Хозеом (2:1), иако је на терен ушао у 90. минуту.

ДУГО СЕ СПЕКУЛИСАЛО СА ИМЕНИМА: Србија добила новог селектора

ШОК У ФРАНЦУСКОМ ПРВЕНСТВУ: Играч одбио да обуче дрес са дугиним бојама, клуб га одмах казнио

Заменио је некадашњег нападача Манчестер јунајтеда и Реала Хавијера Чичарита Ернандеза и за само 49 секунди је постигао погодак.

Успео је Јовељић да украде лопту Џонатану Менси и онда ју је послао иза леђа голмана ривала.

Био је ово важан тријуфм за Галакси, пошто су се помакли са дна Западне конференције. Јовељићу је ово био други гол у сезони, а уз то има и једну асистенцију.