АБА ЛИГА: Мега рутински славила у Скопљу! (ФОТО)

05.11.2017. 21:03
Mega
Мега / Извор: Фото: АБА лига/МЗТ Скопље/Драган Митрески

Изабраници Дејана Милојевића пружили одличну партију.

Екипа Мега Бемакса је забележила важан тријумф за бег са дна табеле АБА лиге, савладала је у Скопљу домаћи МЗТ са 76:92 (14:32, 22:25, 17:13, 23:22). Изабраници Дејана Милојевића прекинули су низ пораза, а играли су врло добро од самог старта.

ВЕЛИКИ ТАЛЕНАТ: Син ЗВЕЗДИНЕ легенде потписао за Макаби (ФОТО)

АБА ЛИГА: Будућност уписала пету победу у низу (ФОТО)

Већ у првим минутима је било 0:9 у корист гостију, који су убрзо повели 9:27. Имала је Мега и плус 25 поена средином друге четвртине (47:22).

Mega
Мега / Извор: Фото: АБА лига/МЗТ Скопље/Дамир Митрески

Београђани су одржавали високо вођство све до последњих минута те деонице, када су домаћи почели да се резултатски приближавају и после 49:70 стигну до 65:70, а гости нису успели да постигну ниједан поен за чак 7 минута.

Мушиди је у финишу постигао важну тројку, а затим је поентирао и Чанчар и предност је отишла на плус 10.

И нову серију домаћих (5:0), Мега је прекинула тројком Ребића, који је после поново поентирао (82:71) и ставио тачку намеч.

У победничкој екипи најбољи су били Ребић са 22 поена, Мушиди (18), Чанчар (16), Енис (17), а у пораженој бољи од осталих били су Трајковски (16) и Спасојевић (12).

БУНДЕСЛИГА: Ђорђевићев Бајерн гази редом, Алба седма муштерија у низу (ФОТО)

Задар – Игокеа 82:76

ТАБЕЛА: Будућност 6-1, Цедевита 5-2, ФМП 4-3, Црвена звезда 4-2, Партизан 4-2, Мега Бемакс 3-4, Игокеа 3-4, Цибона 3-4, Морнар 3-4, Задар 2-5, Олимпија 2-5, МЗТ 2-5.

ХАКОВАН НАЛОГ КСС-А: Починиоци оставили гнусну поруку за једну особу
KSS

18.09.2024. 22:14
ОПТИМИСТИЧНО: Бертанс - "Можемо да победимо било кога"

18.09.2024. 16:34
НЕЗАНИМЉИВО ВЕЧЕ У ЛШ: Сити и Интер разочарали, ПСЖ се извукао, победе Селтика и Дортмунда