БРЕЈК АТЛАНТЕ: Неочекивана драма после убедљивог вођства, а онда - БОГДАНОВИЋ!

06.06.2021. 21:43
Bogdan Bogdanović
Богдан Богдановић / Извор: Профимедиа

Кључну тројку погодио је српски бек.

Кошаркаши Филаделфија Севентисиксерса и Атланта Хокса одиграли су први меч полуфинала Источне конференције НБА лиге. Хокси су славили резултатом 128:124 и тако већ на старту направили 'брејк' победом у гостима, уз одличну партију Богдана Богдановића.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Немачка М21 2,60, Енглеска 1,28, Данска 1,45!

ИЗНЕНАЂУЈУЋИ ТРАНСФЕР НА ПОМОЛУ: Капитен црвено-белих на радару Олимпије

ВЕЛИКИ СКАНДАЛ У БОСНИ: Проглашен шампион земље, али након одустајања ЧЕТИРИ КЛУБА

Атланта је већ у првој четвртини стигла до огромне предности. Гости су постигли чак 42 поена у првих 12 минута, док су Сиксерсе оставили на 27. До полувремена су стигли до 74:54.

Успели су да одрже велику разлику и пре завршне деонице, било је 99:83 након 36 минута игре. Ипак, дошло је до великог пада при крају меча, Филаделфија је 40 секунди пре краја стигла на три поена заостатка и тада је Богдан Богдановић погодио тројку која се испоставила веома битном. Имао је српски бек слободна бацања на осам секунди пре краја меча кад је Атланта имала свега 2, али успео је да погоди оба и обезбеди тријумф. На крају је гостујући тим славио резултатом 128:124.

Богдановић је постигао 21 поен, а имао је и четири скока и пет асистенција. Ефикаснији од њега у екипи Атланте био је само Треј Јанг са 35, док је поражену Филаделфију предводио Ембид с 36 поена.

Следећи меч игра се 9. јуна.

БОНУС ГАЛЕРИЈА:

Погледајте како изгледа Адела Смајић, ћерка легенде Партизана Адмира Смајића.

ТУЖНА ВЕСТ: Преминуо Небојша Еркић (35)! Будућност се од њега опростила потресним објавом

19.09.2024. 18:27
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју
Vladan Milojević

19.09.2024. 22:02
ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31
ЛИГА ШАМПИОНА: Звезда са Барсом, Штурном и Лајпцигом на деоби 22. места
Monako - Barselona

19.09.2024. 23:00

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)