ПОДАТАК ЗА НЕВЕРИЦУ! Пети Милс бољи од ЦЕЛЕ репрезентације Србије

06.08.2024. 15:49
Bogdan Bogdanović i Nikola Jokić
Богдан Богдановић и Никола Јокић / Извор: МН Press

Кошаркаши Србије одиграли су веома лоше прво полувреме против Аустралије и после 20 минута игре губили су резултатом 54:42.

Узданица Кенгура Пети Милс је у једном тренутку имао више поена од свих играча Србије.

У првој четвртини и минуту и по друге деонице Милс је сам постигао чак 18 поена, док су Орлови укупно убацили 17.

Бесан је био Светислав Пешић који је затражио тајм-аут.

Милс је полувреме завршио са 20 поена.

У другом полувремену Србија се препородила.

БЕСМИСАО: Американац трчао у Паризу, иако су сви знали да је допингован
Erion Najton

16.08.2024. 09:34
ЦУРА И ПО: Боксерка за коју тврде да је мушко показала каква је кад се среди и нашминка (ВИДЕО)
Imane Kelif

15.08.2024. 17:59
Дамир Микец: Освајање златне медаље је осећај који не може да се опише
Damir Mikec

15.08.2024. 17:20
Пол Џорџ чија је жена Српкиња испричао како су заједно гледали меч: За*****ала ме, али сам ја ПОНОСНИ АМЕРИКАНАЦ

20.09.2024. 19:00
ОГЛАСИЛО СЕ ТУЖИЛАШТВО: Ево шта се догодило током трагедије у близини Смедеревске Паланке - Мушкарац на суров начин убио жену
Ubistvo kod Smederevske Palanke

20.09.2024. 17:20
ПУТИН НИКАД БЛИЖИ ЦИЉУ: Украјина ПРЕД КОЛАПСОМ - Зеленски износи "план за победу" који ипак зависи од САВЕЗНИКА