ИТАЛИЈАНИ НЕМИЛОСРДНИ: Бреша у полуфиналу Лиге шампиона

02.06.2022. 17:06
Liga šampiona
Лига шампиона / Извор: МН Press

Премијерни меч.

Ватерполисти Бреше савладали су Хановер са 12:5 (4:1, 3:1, 3:2, 2:1) и пласирали се у полуфинале Фајнал-ејта Лиге шампиона који се игра у Београду на базену „11. април“.

Mozzart авион за Катар је до пола пун. Буди спреман за другу фазу укрцавања!

ЛИГА ШАМПИОНА: Нови Београд креће по европску круну

ШОК: Србија изгубила од Тајланда

Питање победника решено је у првом полувремену када је Бреша стекла пет голова предности.

Најефикаснији у победничком табору био је Ђакопо Алесиани са три гола, док се српски репрезентативац у редовима италијанског тима Ђорђе Лазић није уписао у стрелце.

Противник Бреше у полуфиналу биће бољи из дуела између Новог Београда и Марсеја, а тај меч на програму је данас од 18 сати и 30 минута.

23.09.2024. 12:57
УЗ ДОБРО ПОЗНАТУ ПЕСМУ: Партизанови играчи и навијачи прославили ОГРОМНУ победу над Звездом (ВИДЕО)