Кик-боксери из Србије освојили 62 медаље на Европском купу у Сарајеву

15.04.2024. 13:33
Kik Boks
Кик Бокс / Извор: МН Press

Српски кик-бокс клубови освојили су 28 златних, 17 сребрних и 17 бронзаних медаља Европском купу који је одржан у Сарајеву

На турниру који је уврштен у званични календар Светске кик-бокс асоцијације учествовало је преко хиљаду такмичара из 20 земаља. Србија је по броју медаља заузела прво место у укупном пласману, освојивши чак 62 одличја - 28 златних, 17 сребрних и 17 бронзаних медаља.

О каквом резултату се ради најбоље сведочи чињеница да је из Србије за учешће на овом турниру било пријављено 75 такмичара из 27 клубова.

Од тимова из Србије најуспешнији је био Кик-бокс клуб Бор који је у укупном пласману у конкуренцији 137 клубова заузео пето место са три златне и једном сребрном медаљом.

Што се тиче пласмана у категорији почетника где су били пријављени клубови из 12 земаља, најуспешнији је био српски клуб Петрос.

ДРАМА: Кик-боксер упуцан у својој кући
Mihael Dut

19.09.2024. 21:45
СЈАЈАН СТАРТ: Феноменалан резултат Звезде на старту квалификација за ЛШ
OK Crvena zvezda

19.09.2024. 20:07
Адриана Вилагош номинована за награду "Звезда у успону"
Adriana Vilagoš

19.09.2024. 16:20
OSS ПРЕЛОМИО: Колаковић и Гвидети НИСУ више селектори одбојкашких репрезентација Србије
Igor Kolaković

19.09.2024. 11:15
МАЛО ЈЕ НЕДОСТАЈАЛО ЗА РЕМИ: Бенфика савладала Звезду на Маракани
FK Crvena zvezda

19.09.2024. 18:27
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју
Vladan Milojević

19.09.2024. 22:02
ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31
ЛИГА ШАМПИОНА: Звезда са Барсом, Штурном и Лајпцигом на деоби 22. места
Monako - Barselona

19.09.2024. 23:00

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)