МОТО ГП: Мартин славио у Сан Марино!

07.09.2024. 20:05
Horhe Martin
Хорхе Мартин / Извор: Танјуг/АП/Антонио Calanni

Актуелни лидер Мото ГП шампионата возач Примака Хорхе Мартин победио је данас у спринт трци у Мизану уочи трке за Велику награду Сан Марина.

Мартин је победио резултатом 19:56,502 минута.

Други је био возач Дукатија Франческо Бањаја са 1,495 секунди заостатка. Други возач Примака Франко Морбидели заузео је треће место са 1,832 секунде заостатка.

Возач Дукатија Енеа Бастијанини био је четврти, а пето место заузео је Марк Маркес из Гресинија.

Мартин је први у шампионату са 311 бодова, на другом месту је Бањаја са 285 бодова, а Марк Маркес је трећи са 234.

Трка за Велику награду Сан Марина вози се у недељу.

ШОКАНТНА СТВАР КОЈА ЈЕ КРАГУЈЕВЧАНЕ ОДВЕЛА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Почетнички ПРОПУСТ Загрепчана пред меч са Радничким
Uroš Stevanović

16.09.2024. 19:17
БИКОВИЋ БЕСАН ЗБОГ СУСПЕНЗИЈЕ МАЈДОВА: Моћним речима се обратио џудисти који је кажњен јер се прекрстио

16.09.2024. 16:57
"ЈА МУ НЕ ВЕРУЈЕМ" Богдановић проговорио о Пешићу и његовом одласку са клупе Србије
Bogdan Bogdanović

16.09.2024. 19:21
БОГДАНОВИЋ О ПРОСЛАВИ МЕДАЉЕ: Шта је успех? Ми освојили бронзу, а највише славили

16.09.2024. 19:00
НЕПОСТОЈЕЋЕ! Компјутер израчунао Звездине шансе у Лиги шампиона, само један клуб већи аутсајдер