НОВИ ТИКТОК ИЗАЗОВ У БЕОГРАДСКИМ ШКОЛАМА: Много је опасно, а због њега деца МАСОВНО ПАДАЈУ У НЕСВЕСТ
Након таласа ТикТок изазова, сада се појавио још један и то наводно у "Дванаестој београдској гимназији".
Још један у низу ТикТок изазов завладао је међу децом. Након таласа ТикТок изазова, сада се појавио још један и то наводно у "Дванаестој београдској гимназији".
НЕВЕРОВАТАН ПРИЗОР У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Полицајац и момак су пришли колима у квару и урадили нешто што нико није очекивао (ФОТО)
БАХАТИ ВОЗАЧ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Прво је возио по пешачкој стази, а онда урадио нешто много ружније (ВИДЕО)
"МОГАО САМ ДА ПОБИЈЕМ ЉУДЕ" Машиновођа прошао на ЦРВЕНО СВЕТЛО, не може да дође к себи, понавља само једно! За длаку избегнута ТРАГЕДИЈА!
Након смртоносног изазова у којем су деца излетала бициклима пред возаче, сада нека нова паклена идеја влада београдским школама. Популарно је онесвешћивање. Тачније, како се наводи, деца у "Дванаестој београдској гимназији", а вероватно и у другим школама, сада практикују масовно онесвешћивање.
- Ово је јако опасно за ученике који имају слабо срце, а не знају - гласила је једна анонимна објава.
Неко се пожалио на Инстаграму на овај Тикток изазов и беспомоћно замолио да се "ово лудило прекине".
- Слажем се, прича се по школи да се јуче један дечко онесвестио на 15 минута и да су га једва спасили - укључио се још неко на ову тему и потврдио да се ово заиста догађа.
И даље се не зна како се професори и други ученици носе са овим таласом изазова који је завладао међу децом. Није познато од кога је ово потекло ни докле ће трајати, али свакако да се овоме мора стати на пут.
- Деца и млађе генерације копирају често изазове са друштвених мрежа с обзиром на то да они немају свест о томе колике опасности иза њих вребају. Оно што ми можемо као родитељи да их научимо и што треба да их учимо од самог рођења јесте шта је исправно понашање а шта није, које понашање је добро, а које није. Али је питање и самих друштвених мрежа, односно шта оне дозвољавају да се приказује на њима, а шта не. Зато, поред тога што родитељи треба да науче своју децу, и друштвене мреже би морале јако да се позабаве шта пролази кроз филтер а шта не - рекла је социолошкиња Јелена Радовић.