Србија више НЕЋЕ ЗАБОРАВЉАТИ своје ХЕРОЈЕ! Ево ко је Драгутин Димчевски, ЈУНАК чије су се речи јуче ОРИЛЕ БЕОГРАДОМ (ВИДЕО)
Ево зашто је он имао, можда и највише права да се обрати грађанима...
Јуче од 18 сати на платоу испред Скупштине Србије одржан је скуп у оквиру кампање "Будућност Србије". Међутим једно име говорника било је мистерија за све људе.
Окупљеним људима, према проценама око 150.000 људи скупило се на платоу испред Скупштине, са говорнице обратио се председник и премијерка Србије, Александар Вучић и Ана Брнабић, министар спољних послова Ивица Дачић, председавајући Председништва БиХ Милорад Додик, министар спољних послова Мађарске Петер Сијарто, али и пензионисани пуковник Драгутин Димчевски.
СВЕТСКИ МЕДИЈИ О ВЕЛИЧАНСТВЕНОМ СКУПУ У БЕОГРАДУ: Огромним бројем људи Вучић ОДГОВОРИО политичким противницима
Милица и Данило били уз тату све време, а када су им пришли новинари - ИСПРИЧАЛИ КАКО СТВАРИ СТОЈЕ
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМАК СРБИЈЕ ДАНАС: Митинг у Београду ВЕЋИ НЕГО НА ДОЧЕКУ ПУТИНА! (ВИДЕО)
Многи су се питали ко је пуковник и зашто је он важан?
Просто је постао обичај да Србија брзо заборавља своје јунаке, а за оне који не знају (знам да се само праве) ко је Драгутин Димчевски подсетићемо их да је он један од српских јунака са Кошара.
Потпуковник у пензији Драгутин Димчевски, био је те 1999. године када се водила крвава битка да НАТО снаге не уђу у нашу земљу, заменик команданта 53. граничног батаљона и командујући у реону карауле Кошаре.
Димчевски је рођен у околина Куманова, у селу Рамно, у долини Пчиње у правцу Прохора Пчињског. Средњу војну школу завршио је у Задру, а Војну академију у Београду и опет у Задру. За своје заслуге служећи Србији добио је орден за храброст и стан од 28 квадрата у Лесковцу, који је уступио ћерки.
УСТАЛА ЈЕ СРБИЈА, 150.000 ЉУДИ У БЕОГРАДУ: ВУЧИЋ - Имамо право да се зовемо Србима и да бранимо српско и ћирилично писмо (ФОТО)
ВЕЧЕРАС ЈЕ "ГОРЕО" БЕОГРАД! До сад НЕВИЂЕН снимак у СРБИЈИ! (ВИДЕО)
Погледајте како изгледа 150.000 људи сликано дроном! (ФОТО)
Пензионерске дане од 2004. године проводи у Владичином Хану, као подстанар, јер је у том месту његова супруга успела да нађе запослење.
Мислим да су речи горе наведене довољне да схватите о каквом се човеку ради.