"Српске власти су још 2007. пристале на све - НЕМАМО О ЧЕМУ ДА ПРЕГОВАРАМО": Краснићи наређује са Косова
Бивши председник парламента у Приштини наглашава и то да је Српска листа највећа сметња интеграцији севера КиМ у политички систем тзв. Косова
Бивши председник такозване Скупштине Косова и некадашњи портпарол злочиначке ОВК Јакуп Краснићи поручио је са свог фејсбук профила да Приштина нема о чему да преговара са Београдом и да не треба да буде компромиса, јер је тадашња српска власт 2006. и 2007. пристала на све, а да је круну на "косовску независност" проглашену 2008. године, дао Међународни суд правде у Хагу управо на инсистрирање тадашње власти у Београду.
Краснићи истиче да су бриселски преговори неправедно покренути јер је тзв. Косово већ постигло компромис са властима у Београду разговорима у Бечу 2006. и 2007. године.
ХАРАДИНАЈ ПРЕТИО ДАЧИЋУ, а сада је стигао ЖЕСТОК ОДГОВОР шефа српске дипломатије: Пси лају...
Швајцарци у анализи о КиМ показали сво лицемерје Запада: Тачи провоцира Великом Албанијом, неће да формира ЗСО, зашто нико не реагује?
РОСУ ПРЕД СУДОМ светске јавности! Лазански открива СЛЕДЕЋИ АМЕРИЧКИ ПОТЕЗ и шта мучи Меркелову и Макрона
- Проглашењем независности 2008. године и након што је Међународни суд правде на питање тадашње власти у Србији одговорио да независност Косова не крши међународно право, политичка прича са Београдом је завршена. Можемо разговарати о побољшању услова за живот грађана две земље, али у постојећим границама - каже Краснићи.
"Србија у Париз иде СПРЕМНА ЗА ДИЈАЛОГ, а Приштина да НАРУШИ МИР": Брнабић о СУРОВОСТИМА ЛАЖНЕ ДРЖАВЕ КОЈЕ СЛЕДЕ
"Вучић је искрен и јасно је рекао шта тражи": Палмер тражи хитан повратак дијалогу, ево каква је америчка позиција
"Волела бих да нисам морала да будем у истој просторији са Харадинајем" Премијерка Брнабић објаснила све о терористима из Приштине
Бивши председник парламента у Приштини наглашава и то да је Српска листа највећа сметња интеграцији севера КиМ у политички систем тзв. Косова, те да су им потребни послушни Срби који ће пристати да се мирно интегришу у јавни и политички живот на тзв. Косову.