Ћерка Саше Поповића донела одлуку - Александра се до сада није оглашавала о стању свог оца, урадила је ову ствар
Подршка породице је најважнија у кризним ситуацијама.
Живот Саше Поповића променио се из корена пре неколико месеци, када је престао да долази на снимања музичких емисија популарног такмичења.
Разлог његовог одсуства су здравствени проблеми са којима се бори у тишини и без медијске помпе. Породица и пријатељи вешто избегавају одговоре на питања, како је данас Саша и када ће се вратити у музичку фотељу. Време проводи у вили на Бежанијској коси опремљеној по његовој мери и супруге Сузане.
Ћерка Александра као и Сузанин син Данијел велика су подршка медијском магу, а ми ћемо се присетити где је Саша Поповић живео пре него што се доселио у Београд и почео да остварује своје снове.
Да би постигао све чиме сада може да се похвали естрадни маг и бивши директор "Гранда" морао је доста да се помучи, а да живот Саше Поповића није одувек био попут бајке и да у њему није све било мед и млеко, говоре подаци из његове веома интересантне биографије, пише Story.
Један од данас најмоћнијих и најбогатијих људи овдашње јавне сцене рођен је 1954. године у Новом Саду, где је живео до 1996. године када се преселио у Београд.
Са баком и дедом, родитељима и пет година старијом сестром живео је у парохијском дому поред Николајевске цркве где је његов деда службовао.
Стеван Поповић је био свештено лице пуне три деценије, а постојале су и спекулације да је управо Поповићев деда у Николајевској цркви венчао Алберта и Милеву Ајнштајн.
- Није ми познат податак да ли је мој деда крстио децу Милене и Алберта Ајнштајна. Оно што је сигурно јесте чињеница да је пуних 30 година био главни свештеник, и то у периоду 1933-1963. године - рекао је Поповић једном приликом за домаће медије.
У детињству је Поповић велику љубав исказивао према фудбалу који му је чак у једном периоду постао главна преокупација.
Када је имао осам година отац га је одвео на прву утакмицу фудбалског клуба "Војводина", тренирао је у том клубу неколико година и сањао да ће се тиме професионално бавити. Ипак, живот Саше Поповића кренуо је у другом правцу.
Отац му је купио хармонику и желео је да га усмери у правцу музике и далеко од фудбала у чему је и успео. Поповић је уписао нижу музичку школу и наставио пут музике, што ће му се касније и те како исплатити. Већ са 17 година имао је свој оркестар са којим је наступао на разним весељима.
Уз помоћ родитеља основао је оркестар "Лира шоу" са којим је доживео велику популарност.
Наступао је широм Србије, а преломни тренутак десио се када је Милован Илић Минимакс у својој емисији "Претежно ведро" из забаве пуштао снимак њиховог наступа својим гостима. Тада је Брена добила надимак "Лепа", а Лира шоу је и званично постао "Слатки грех".
О популарности "Слатког греха" данас је сувишно говорити, а успех Саше Поповића који је својим великим радом и залагањем постигао, неоспорно је фасцинантан.
Hellomagazin.rs Јелена Младеновић