ХАЈДЕ САДА РЕАЛНО, ПАРАНОИШЕШ ИЛИ "ИМА ТУ НЕШТО": Ово су прави разлози за неповерење!
Добро обрати пажњу...
Поверење у партнера један је од главних чиниоца за опстанак здраве и дуге везе. Нормално је понекад бити љубоморан или у неким ситуацијама и неповерљив, али и о томе свакако морате разговарати како би се све решило.
Ово су најчешћи разлози и ситуације у којима долази до неповерења међу партнерима:
![](https://www.srbijadanas.com/sites/default/files/styles/search_desktop/public/a/t/2015/09/11/profimedia-0117826648.jpg?itok=hG8ctpa8)
ЗРЕЛО ДОБА БОЉЕ ОД ДВАДЕСЕТИХ! Ево зашто је НАЈУЗБУДЉИВИЈИ С*КС у 50-им годинама! Нећете ВЕРОВАТИ!
Почетак везе
За почетак везе бисмо могли рећи да је нормална ситуација за лагану неповерљивост јер још нисте довољно упознали свог новог партнера. Међутим, није добро ако се то неповерење одужи.
![](https://www.srbijadanas.com/sites/default/files/styles/search_desktop/public/a/t/2019/05/29/chelsea-foto-sd-ilustracija_1.jpg?itok=LEzHP11l)
СЈАЈНЕ КВОТЕ ПРЕД ФИНАЛЕ ЛИГЕ ЕВРОПЕ: Ако се кладите на Челси, добитак је петоструки!
Нестабилна веза
Ако не знате на чему сте, хоће ли веза потрајати или се убрзо завршити, наравно да ту постоји неповерење. У таквој ситуацији је најбоље поразговарати отворено с партнером да бисте знале како се он осећа и да ли је на истом нивоу као и ви.
Искуство из прошлости
Након издаје, преваре или сличног негативног искуства повратак поверења готово је немогућ. Па чак ни том новом партнеру који нема везе с вашом траумом из прошлости. Ипак, нико није исти и нема разлога зашто бисте унапред осуђивали некога ко није крив ни за шта слично.
Недостатак самопоуздања
Једноставно је; ако се не свиђате сами себи, тешко ћете моћи веровати да сте истински привлачни другој особи. Стога, уместо да себи тражите мане, порадите на сопственом самопоуздању и тек онда ћете увидети како вас други људи виде.