LE: Žirkov šokirao "filipsovce", Eto doneo remi Evertonu

02.10.2014. 19:14 20:59
FK Dinamo Moskva
FK Dinamo Moskva / Izvor: Profimedia

Na programu je drugo kolo grupne faze Lige Evrope. Sevilja do boda u sudijskoj nadoknadi.

U prvom susretu dana, Dinamo iz Moskve je u poslednjim trenucima susreta savladao ekipu holandskog PSV-a, golom Jurija Žirkova na asistenciju Sambe. U meču koji je počeo od 18 časova, Krasnodar na poluvremenu ima prednost protiv Evertona od 1:0.

Malo je nedostajalo da branilac titule Sevilja doživi poraz u Hrvatskoj. Rijeka je vodila do prvog minuta nadoknade drugog poluvremena, a onda je Mbija postigao gol i obezbedio bod svom timu. Od 52. minuta gosti su igrali sa desetoricom, jer je Kolođejčak dobio direktan crveni karton.

Rijeka - Sevilja 2:2

(Kramarić 53. iz penala, Kvržić 68. - Aspas 26, Mbija 90+1.)

Dinamo Kijev - Steaua 3:1

(Jarmolenko 40, Kravec 66, Teodorčik 90+2 - Rusesku 89.)

Alborg - Rio Ave 1:0

(Helenijus 46.)

GRUPA K:

Gengam - PAOK 2:0

(Marvo 47, 50.)

Dinamo Minsk - Fiorentina 0:3

(Akvilani 33, Ilicić 61, Bernardeši 67.)

GRUPA L:

Lokeren - Metalist 1:0

(De Po 74.)

Trabzon - Legija 0:1

(Kuharčik 16.)

NAPUŠTA MILAN: Da li je vreme za povratak Jovića u Zvezdu?
Luka Jović

21.09.2024. 09:42
PROMENJEN FORMAT: Svetsko klupsko prvenstvo u Dohi! Real direktno u finalu
FK Real Madrid

21.09.2024. 08:18
ZVEZDAŠI NE IDITE U ITALIJU: Delijama DEFINITIVNO zabranjen dolazak na utakmice protiv Intera i Milana