SPREMAN SPEKTAKL: Poznat rival Srbije u polufinalu!

09.02.2016. 20:15
Futsal
Futsal / Izvor: MN Press

Srbija zna sa kim će odmeriti snage u narednoj rundi takmičenja.

Futsal reprezentacija Rusije plasirala se večeras u polufinale Evropskog prvnestva u Beogradu, pošto je u četvrtfinalu savladala Azerbejdžan 6:2.

Rusija je povela u sedmom minutu golom Sergeja Abramova, da bi Azerbejdžan preko Augusta dva minuta kasnije izjednačio.

Novu prednost Rusiji je u 15. minutu doneo Romulo, da bi početkom drugog poluvremena, odnosno u 25. minutu na 3:1 povisio Eder Lima.

Abramov je svojim drugim golom posle kontranapada u 26. minutu doveo Rusiju do tri gola prednosti.

Azerbejdžan je potom preko Augusta u 29. minutu smanjio zaostatak, a onda je sve nedoumice oko pobednika meča razrešio Eder Lima golovima u 39. i 40. minutu.

Rusija će se u četvrtak u polufinalu Evropskog prvenstva u Beogradskoj areni sastati sa Srbijom.

20.09.2024. 18:20
ŠTA SE SVE KRIJE IZA SUKOBA IZRAELA I HEZBOLAHA? "Rat" koji je žestoko buknuo prethodnih dana - Nove likvidacije, pejdžeri, napadi na Bejrut i nestanci ključnih ličnosti