SUPERLIGA SRBIJE: Čukarički i OFK Beograd započeli sezonu pobedama

20.07.2024. 22:15
Mihajlo Cvetković
Mihajlo Cvetković / Izvor: MN Press

Fudbaleri Čukaričkog su e sjajno otvorili novu sezonu. Oni su u prvom kolo Superlige Srbije na svom terenu sa 2:0 pobedili Radnički iz Niša.

Nagrada za dobru igru Brđana stigla je u 32. minutu. Na asistneciju Lazara Tufegdžića pogodio je Đorđe Ivanović.

Pečat na dobro prvo poluvreme stavio je mladi Mihajlo Cvetković u 45. minutu. Docić je prebacio odbranu gostiju, loptu je prihvatio Cvetković, a zatim je šutirao iz prve i smestio loptu ispod nogu golmana Radničkog za 2:0.

U nastavku nije bilo golova, a zasluženo su tri boda ostala u Beogradu.

Takođe je OFK Beograd došao do pobede, ali mnogo teže nego Čukarički.

Oni su sa 2:1 pobedili Mladost iz Lučana kao gosti.

Lučanci su vodili sa 1:0 (gol je dao Dušan Cvetinović) do 84. minuta, kada je na scenu stupio Aleksandar Kahvić.

On je prvo iz penala poravnao skor (tada je i strelac gola za Mladost dobio crveni karton), a zatim je sa još jednim golom u trećem minutu nadokande doneo tri boda OFK Beogradu.

Mozzart Bet Superliga Srbije, 1. kolo

petak:

Radnički 1923 - Železničar 2:3 (1:3)

(Jovanović 29. (ag), Mitrović 53.(ag) - Knežević 3, Grgić 15, Romanić 45+3.)

Standings provided by Sofascore
MILENKOVIĆ POJEO LIVERPULOVE ZVEZDE Englezi prepuni hvale za Srbina: "Svetska klasa"
Milenković i Žota

16.09.2024. 09:23
Golčina Ibrahimovića u dresu Milana protiv Empolija (VIDEO)
Maksimilijan Ibrahimović

15.09.2024. 22:24
SLS: Tekstilac bez isključenog kapitena Marjanovića postigao dva gola i stigao do pobede

15.09.2024. 23:11
OVO JE KRAJ EVROPE KAO ŠTO JE ZNAMO? Ciklon Boris raznosi SVE pred sobom - Gradovi nestaju za deset minuta, bujica nosi ljude i kuće, MILIONI ugroženi (VIDEO)