ЛШ КВАЛИФИКАЦИЈЕ: Лазовић и Шкулетић за миран реванш!

15.07.2014. 21:31 22:45
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

У првом мечу другог кола квалификација, црно-бели у Хумској савладали Торшавн са 3:0.

ПАРТИЗАН - Лукач, Вулићевић, Н. Петровић, Станковић, Трајковић, Брашанац, Грбић (А.Живковић), Дринчић, Пантић (Илић), Лазовић (Нинковић), Шкулетић.

ХБ ТОРШАВН - Гестсон, Алекс дос Сантос, Холм, Јохан Давидсен, Јогван Давидсен, Ватнсдал, Бењаминсен, К. Моуритсен, Р. Јоенсен, Јенсен, Едмундсон.

На овосезонској премијери пред домаћим навијачима, Партизан је славио против Торшавна 3:0 у оквиру прве утакмице другог кола квалификација за Лигу шампиона. Головима Данка Лазовића и Петра Шкулетића црно-бели су осигурали предност пред пут на реваш који их за седам дана очекује на Фарским острвима.

Од првог минута било је јасно ко је фаворит у овом двомечу, али је такође и било јасно да Фарани неће тако лако одустати. Током читавог сусрета црно-бели су доминирали, контролисали игру, константно претили и три пута пронашли пут до мреже гостију. Са друге стране, Лукач и није имао озбиљнијег посла, с обзиром на то да се већи део сусрета играо пред голом Фарана.

Утакмицу у Хумској, поред 10.000 навијача посматрао је и нови играч Ливерпула Лазар Марковић у друштву брата Филипа.

1:0 - 14. минут - ЛАЗОВИЋ - Уиграна акција уродила је плодом. Дринчић је извео корнер, погодио Грбића на првој стативи а овај проследио главом лопту ка Данку Лазовићу који такође главом погађа мрежу за 1:0!

Danko Lazović
Данко Лазовић / Извор: МН Press

2:0 – 63. минут – ЛАЗОВИЋ – Из срца шеснаестерца тукао је Шкулетић али је лопта погодила пречку и добила се до Лазовића који снажним ударцеми исправља саиграча и дуплира предност Партизана.

2:0 – 63. минут – ЛАЗОВИЋ – После асистенције Петровића из срца шеснаестерца тукао је Шкулетић али је лопта погодила пречку и одбила се до Лазовића који снажним ударцеми исправља промашај саиграча и дуплира предност Партизана.

FK Partizan

3:0 – 71. минут – ШКУЛЕТИЋ – Вулићевић је извео аут, Лазовић је сјајном асистенцијом упослио Шкулетића коме није било тешко да смести лопту у мрежу и постави коначан резултат сусрета.

20.09.2024. 16:15
КРТОЛИЦА ЗНА РЕЦЕПТ ЗА УСПЕХ: Сви морамо да верујемо...

20.09.2024. 16:16
ТУ ЈЕ И СЛИКА ФАКТУРЕ: Човић ЕКСПРЕСНО одговорио Ражнатовићу (ФОТО)
Nebojša Čović

20.09.2024. 16:50

И АТАМАН СЕ ПОКЛОНИО ЖОЦУ: Обрадовић је мој идол
Željko Obradović, Ergin Ataman

20.09.2024. 15:25
ОГЛАСИЛО СЕ ТУЖИЛАШТВО: Ево шта се догодило током трагедије у близини Смедеревске Паланке - Мушкарац на суров начин убио жену

Miljan Amanović, Goran i Novak Đoković

ПРВИ СНИМЦИ НАКОН ИЗРАЕЛСКОГ НАПАДА НА ЛИБАН: Мртви се броје, стравичне сцене на улицама Бејрута (ВИДЕО)