РАДЕ БОГДАНОВИЋ БЕЗ ЗАДРШКЕ О ПЕНАЛУ ЕНГЛЕЗА: "Срамота за УЕФА да презентује овакве судије"

10.07.2024. 22:30
Rade Bogdanović
Раде Богдановић / Извор: РТС Printscreen

Стручни консултант Радио телевизије Србије, бивши фудбалер Раде Богдановић био је незадовољан суђењем на мечу полуфинала Европског првенства између Холандије и Енглеске.

После првих 45 минута утакмице у Дортмунду резултат је 1:1, а Богдановићу је споран детаљ из 14. минута меча и досуђени пенал за Енглеску.

Главни арбитар Феликс Цвајер није окарактерисао дуел Кејна и Дамфриза као непрописан и испрва је показао на гол аут, али је након интервенције ВАР собе отишао да погледа ситуацију да би затим променио одлуку и показао на белу тачку.

- Садржајно и динамично полувреме, то смо и очекивали. Обе селекције у показале добар фудбала. Што се тиче пенала, срамота за УЕФА, да презентује овакве судије и овакво суђење. Није коректно. Играо сам центарфора, играч није утицао како ће шутне. После шута и контакта лопта је била код пречке, била је савијена десна нога одбрамбеног играча Холандије. Контакт је био миноран и по мом мишљењу није био услов за пенал. Суђење је јако лоше - рекао је Богдановић.

Споран детаљ можете видети у снимку испод.

УЕФА без милости, нове казне за ФСС
FSS

25.07.2024. 10:00
УДАРИЛА СЛАВА! Мало му 1,7 милиона евра, Јамал тражио од Барселоне повећање
Lamin Jamal

20.07.2024. 10:40
КУКУРЕЉИ ЗАКУКАО ФРИЗЕР: Шпанац испунио обећање - КОМПЛЕТНО ЈЕ ПРОМЕНИО ИМИЏ (ФОТО)

29.07.2024. 21:47
ТО ЈЕ ТО: Ово је доказ да у Партизан стиже играч ДВОЈНОГ ДРЖАВЉАНСТВА са искуством у НБА
Željko Obradović, KK Partizan

29.07.2024. 20:40
Меч са Надалом се увелико завршио, а онда се ОГЛАСИО НОВАК и написао Шпанцу речи које ће ТЕШКО ЗАБОРАВИТИ

29.07.2024. 21:53
МОЋНА СРБИЈА: Одбојкашице убедљиве против домаћина, на моменте враћале противнице у живот
Odbojkašice

29.07.2024. 22:22

Рекордни топлотни таласи, суше и поплаве су НОВА НОРМАЛНОСТ?! Државе падају једна за другом, а тек нам се ЦРНО ПИШЕ - вребају огромне ОПАСНОСТИ по људско здравље
Suša

29.07.2024. 20:15
Колико државе плаћају за освојену медаљу? Србија трећа НА СВЕТУ, дајемо по 200 хиљада, а ево ко је испред нас