25.02.2021. 21:30
Milan - Crvena zvezda
Милан - Црвена звезда / Извор: Фото: Арена спорт printscreen

Црвено-бели нису имали среће...

За разлику од меча у Београду када је ВАР два пута помогао Црвеној звезди у раној фази меча, у реваншу шеснаестине финала Лиге Европе у Милану судијска технологија је два пута обрадовала навијаче "росонера".

Новчане награде за најбоље: НЕ ПРОПУСТИ ПРИЛИКУ ДА ОСВОЈИШ 50.000 ДИНАРА!

БИНИЋ УПЕРИО ПИШТОЉ И ПУЦАО НА МИХАЈЛОВИЋА: "Ти си цинкарош" - овај гледао има ли рана! Невероватна прича из цимерских дана

ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ ЗА ЦРВЕНО-БЕЛЕ: Александар Коларов посетио Звезду у Милану (ФОТО)

После пенала за Милан, поништен је погодак Ел Фарду Бена у 19. минуту, пошто је Радован Панков играо руком у казненом простору домаћина, пре него што је Бен проследио лопту у мрежу Донаруме.

Штета... Остало је 1:0 за Милан,а ли је Бен пар минута касније задовољио правду. Црвено-бели су изједначили.

Погледајте како изгледа Софија Томала, девојка Лориса Каријуса.