ЛИГА НАЦИЈА: Реми Лала и Немаца, мреже у сусрету Мађарске и БИХ мировале

10.09.2024. 22:47
HOL-GER
ХОЛ-ГЕР / Извор: (АП Пхото/Петер Дејонг)

Последњег дана другог кола Лиге А Лиге нација виђена су два ремија у Групи 3 у којој се налазе Немачка, Холандија, Мађарска и Босна и Херцеговина.

Холандија и Немачка у Амстердаму  су одиграли 2:2. Већ у другом минуту домаћин је кренуо у славље, стрелац је био Тијани Рајндерс.

Гледали смо узбудљиво прво полувреме, Ундав и Кимих су се побринули да преокрену, а у 51. минуту створила се гужва у петерцу Немаца, а сам као дух остао је Дамфриз, па је имао лак задатак да лопту пошаље у небрањену мрежу и тако постави коначних 2:2.

Босна и Херцеговина успела је да одоли Мађарској и да у Будимпешти освоји бод после 0:0.

Мађарска јесте била конкретнија, али није успела прилике преточи у гол, те је меч завршен без погодака.

У трећем колу Групе 3, 11. октобра Немачка гостује Босни и Херцеговини, док истог дана Мађарска дочекује Холандију.

Стандингс провидед by Софасцоре

Што се Б дивизије тиче, Енглези су у групи Б савладали Финску ас 2:0, док је Грчка истим резултатом надиграла Ирску.

У А групи Грузија је минималним резултатом славила у Тирани, а Чешка је у спектаклуларном сусрету победила Украјину са 3:2.

У Ц дивизији Летонија је тријумфовала над Фарским Острвима 1:0, а Северна Македонија над Јерменијом 2:0.

Један меч одигран је и у Д дивизији, где је Малта славила на гостовању Андори са 1:0.

НЕЗАНИМЉИВО ВЕЧЕ У ЛШ: Сити и Интер разочарали, ПСЖ се извукао, победе Селтика и Дортмунда