МИЛЕНКОВИЋ ЈОШ ЧЕКА ПОБЕДУ: Шумари ремизирали, Евертон водио до 87. минута па ИЗГУБИО!

31.08.2024. 18:38
Nikola Milenković
Никола Миленковић / Извор: Танјуг/АП/Мике Егертон

Фудбалери Астон Виле савладали су Лестер у гостима резултатом 2:1 (1:0) уз још једно учешће Косте Недељковића.

Српски репрезентативац је у игру ушао у 80. минуту и допринео у дефанзиви, баш у моментима када је тим Унаија Емерија бранио стечену предност.

А до ње је Вила дошла голом Онане у 28. минуту, те Дурана у 64.

Лестер је у 73. смањио на 1:2 голом Факунда Буонанотеа, али више од тога "лисице" нису могле.

Још један српски репрезентативац у Премијер лиги, Никола Миленковић, одиграо је цео меч за Нотингем Форест, али није успео да дође до тријумфа против Вулверхемптона.

Иако су "шумари" повели у 10. минуту, "вукови" су изједначили већ два минута касније преко Белегарда.

Изненађујуће, до краја више није било погодака, те је меч Нотингема и Вулвса завршен резултатом 1:1 (1:1).

Најлуђи меч видели смо на "Гудисон парку" где је Евертон поново поражен, овог пута од Борнмута резултатом 3:2 (0:0).

Просто је невероватно како су "карамеле" прокоцкале тријумф, пошто су водиле са 2:0 головима Кина у 50. и Калверт-Луина у 57. минуту.

И тај резултат је био на снази до 87. минута када је Семењо дао први гол за "трешњице". И најавио потпуни преокрет.

Кук је у 92. минуту изједначио на 2:2, затим је Џордан Пикфорд одбранио чист зицер, али у 96. није могао ништа и Синистера је донео Борнмуту коначан тријумф, један од најлуђих у сезони.

У преосталим мечевима Ипсвич и Фулам су ремизирали резултатом 1:1, док је Брентфорд надиграо Саутемптон са 3:1.

НИЈЕ ВИШЕ ВРШИЛАЦ ДУЖНОСТИ: Кртолица добио поверење Управног одбора
Nemanja Krtolica

14.09.2024. 22:10
ЕМОЦИЈЕ САВЛАДАЛЕ МИЛОЈЕВИЋА ПОСЛЕ МЕЧА: Изјавио саучешће породици Боре Ђорђевића
Vladan Milojević

14.09.2024. 22:04
Какав мајстор је Александар Митровић: Матирао Борјана на ПРЕДИВАН начин, а онда ЈОШ ЈЕДНОМ (ВИДЕО)
Mitrović i Borjan

14.09.2024. 21:54
КИША СУЗА НА МАРАКАНИ: Делије се опростиле од Боре Ђорђевића (ВИДЕО)
Delije

14.09.2024. 21:03
ДОБРА УВЕРТИРА ПРЕД ЛИГУ ШАМПИОНА: Звезда славила против Напретка! Дебитовала тројица