НЕ МОЖЕ БЕЗ ФУДБАЛА: Док је Болоња РАЗБИЈАЛА Шалке ево шта је Миха радио у болници (ВИДЕО)

30.07.2019. 08:16
Sinisa Mihajlović
Синиса Михајловић / Извор: Профимедиа

Српски тренер подвргнут хемотерапији.

У једној од главних провера пред старт нове сезоне, фудбалери Болоње су победили Шалке са 3:2, а како јављају италијански медији Синиша Михајловић је из болнице путем интернета пратио пренос тријумфа својих играча.

Михајловић је подвргнут хемиотерапији, после сазнања да болује од леукемије, па је и данашња победа Болоње, уједно и додатна, својеврсна подршка српском стручњаку да победи у својој најважнијој бици.

МОМЧИЛО ЈОЈ ПРУЖА УТЕХУ: Михиној ћерки ВЕРУ враћа чувени СРПСКИ доктор (ФОТО)

НЕ МОЖЕ ДА ИЗДРЖИ: Миха из болнице ПИСАО ћерки, она открила и ШТА! Невероватне речи... (ФОТО)

Подршку су пружили и из Шалкеа, јер на свом Твитер профилу, Михајловићу пожелели све најбоље у борби против леукемије,

Шалке је повео већ у деветом минуту голом Ризеа, а онда је уследио велики преокрет Болоње. Поли је у 37. минуту изједначио, а на истеку првог полувремена, Сансоне је довео Михајловићев тим у вођство.

У наставку, Родриго Паласио је у 59. минуту постигао и трећи гол за Болоњу и практично потврдио тријумф, а пораз Шалкеа ублажио је Бужелаб, својим поготком у 88. минуту меча.

Погледајте како изгледа италијанска одбојкашица Сара Бонифацио.

ВЕЛИКАН ЖЕЛИ ВЛАХОВИЋА: Јувентус би га радо пустио, али проблем је у висини обештећења
Dušan Vlahović

20.09.2024. 11:13
ЗВЕЗДА СЕ ЗАХВАЛИЛА НАВИЈАЧИМА: Најбољи сте на свету! (ФОТО)
FK Crvena zvezda

20.09.2024. 11:12
КО ШИША ТРЕНЕРА: Тадић му је мењао формацију пре меча, а он ништа није приметио
Dušan Tadić

20.09.2024. 10:11
РОДРИ НАЈАВИО ШТРАЈК ФУДБАЛЕРА: Стигао је експресан одговор! Онда морају и плате да буду ниже
Aleksander Čeferin i Lius Figo

20.09.2024. 10:00
Dušan Tadić

ДЕРБИ ЈЕ У ПОНЕДЕЉАК: Познато ко суди дуел 9. кола Суперлиге Србије
Aleksandar Filipović i Šerif Endiaje

20.09.2024. 07:57

ПОЗНАТИ СУДИЈА ТВРДИ: Мајкл Оливер је ОШТЕТИО Црвену звезду и довео је шампиона Србије у незавидну ситуацију
Majkl Oliver

20.09.2024. 08:46
"ЗАСТАВА 2024": Вучић на приказу способности Војске Србије у Батајници, више од 6.000 војника спремно за ВЕЛИКИ спектакл (ВИДЕО)
Aleksandar Vučić
УЖИВО

20.09.2024. 11:15
"ТАТА, ОН ЈЕ ИМАО ЦРВЕНЕ ОЧИ, ОЧИ ЂАВОЛА" Малишан прескакао тела својих рањених другара бежећи од дечака убице - наставља се суђење за масакр у "Рибникару"
Suđenje za masakr u Ribnikaru

20.09.2024. 11:19
ПОПЛАВНИ ТАЛАС СТИГАО У СРБИЈУ! Пређена граница одбране, ОВАЈ ГРАД налази се пред потопом