НЕУСПЕШНИ ЦРНО-БЕЛИ: Други пораз Партизана на припремама, Младост славила из пенала (ФОТО)

22.06.2017. 12:49
FK Partizan, Leandro Tavamba
ФК Партизан, Леандро Тавамба / Извор: Фото: Старспорт

Шампион Србије се враћа у Београд, а у недељу путује у Словенију.

Фудбалери Партизана завршили су први део припрема на Златибору, али и забележили још једањ пораз без постигнутог гола. Као и Зета пре пар дана, Младост је у Лучанима такође је савладала црно-беле минималним резултатом 1:0 поготком из пенала Ивана Марковића у 53. минуту. Црно-белима следи повратак у Београд одакле ће у недељу отпутовати у Словенију на други део припрема.

БРЗО СЕ СНАШАО: Бивши играч Партизана одлази у Турску (ФОТО)

ТАВАМБА: Радим за Партизан, борићемо се опет за ДУПЛУ КРУНУ, као и за Лигу шампиона (ВИДЕО)

Није прво полувреме обиловало шансама, а није ни било лако фудбалерима да по велоикој врућини оставе бољи утисак. Мирослав Ђукић је меч почео са поставом Стевановић, Вулићевић, Милетић, Остојић, Ћирковић, Јевтовић, Евертон, Михајловић, Ђуричковић, Пантић, Тавамба.Ипак, то није донело позитиван резултат за црно-бреле који нису успели у првом полувремену да затресу мрежу Лучанца.

ИЛИЕВ НАЈАВИО: Ево кад се Леонардо ВРАЋА у Србију! (ФОТО)

FK Partizan, Danilo Pantić
ФК Партизан, Данило Пантић / Извор: Фото: Старспорт

У наставку је Ђукић на терен послао други тим који су чинили Јовичић, Радин, Субић, Бошњак, Марковић, Марјановић, Нишић, Стевановић, Кокир, Илић, Јовановић. Више узбуђења донео је почетак другог полувремена, пошто је Младост добила пенал у 53. минуту када је голман Партизана Марко Јовичић оборио Обиореа Одиту, а сигуран извођач ударца са беле тачке био је Иван Марковић.

СЛИКА СВЕ ГОВОРИ: Леонардо креће ка Србији (ФОТО)

Пробал ису црно-бели на све начине да дођу до изједначења, али нису успели да до краја утакмице савладају Росића који је заменио Крзнарића у других 45 минута. Био је ово други пораз Партизана на припремама пошто је претходно Зета такође са минималним резултатом савладала црно-беле.

ПАРТИЗАН: Стевановић Немања, Вулићевић, Милетић, Остојић, Ћирковић, Јевтовић, Евертон, Михајловић, Ђуричковић, Пантић, Tawamba. У другом полувремену играли Јовичић, Радин, Субић, Бошњак, Марковић, Марјановић, Нишић, Стевановић Ален, Кокир, Илић, Јовановић.

МЛАДОСТ: Крзнарић,  Шатара,  Милошевић Иван, Андрић, Милошевић Богдан, Пејовић, Маринковић, Радивојевић, Гаврић, Јовановић (од 49. Одита), Трифуновић. Играли су још Росић, Зечевић, Марковић, Одита, Гафуров, Павловић, Синђић, Саничанин, Терзин, Пешић, Кијевчанин.

КРЕНУЛО ЈЕ СА ПРОМЕНАМА: Љајић се ВРАЋА у Партизан