НОВИ СКАНДАЛ У СРПСКОМ ФУДБАЛУ НА ПОМОЛУ? Чукарички неће да игра уколико буду морали све испочетка

17.05.2023. 22:00
FK Vojvodina, FK Čukarički
ФК Војводина, ФК Чукарички / Извор: МН Press

Неиздефинисана правила.

Фудбалски клуб Чукарички одбија да испочетка игра полуфинални дуел Купа Србије против Војводине.

Прекинуто полуфинале Купа Србије, неће се наставити данас

ГЕСТ О КОМ ЋЕ СЕ ДУГО ПРИЧАТИ: Фудбалер Чукаричког пре прекида меча постигао гол и послао МОЋНУ поруку (ВИДЕО)

Утакмица полуфинала Купа Србије Војводина - Чукарички биће настављена у четвртак. У моменту прекида резултат је био 2:0 за гостујући тим, а судија је послао играче у свлачионицу у 37. минуту.

Изашао је судија са капитенима на терен 20 минута касније, али апсолутно нису постојали услови за наставак утакмице.

Очекује се да се меч настави од момента прекида (37. минута), баш као што је то био случај са утакмицом Чукарички - Партизан.

Због неиздефинисаности у пропозицијама Купа Србије, постоји и опција да се меч игра испочетка, на шта Брђани не желе пристати, с обзиром да су имали предност 2:0.