NOVI SKANDAL U SRPSKOM FUDBALU NA POMOLU? Čukarički neće da igra ukoliko budu morali sve ispočetka

17.05.2023. 22:00
FK Vojvodina, FK Čukarički
FK Vojvodina, FK Čukarički / Izvor: MN Press

Neizdefinisana pravila.

Fudbalski klub Čukarički odbija da ispočetka igra polufinalni duel Kupa Srbije protiv Vojvodine.

Prekinuto polufinale Kupa Srbije, neće se nastaviti danas

GEST O KOM ĆE SE DUGO PRIČATI: Fudbaler Čukaričkog pre prekida meča postigao gol i poslao MOĆNU poruku (VIDEO)

Utakmica polufinala Kupa Srbije Vojvodina - Čukarički biće nastavljena u četvrtak. U momentu prekida rezultat je bio 2:0 za gostujući tim, a sudija je poslao igrače u svlačionicu u 37. minutu.

Izašao je sudija sa kapitenima na teren 20 minuta kasnije, ali apsolutno nisu postojali uslovi za nastavak utakmice.

Očekuje se da se meč nastavi od momenta prekida (37. minuta), baš kao što je to bio slučaj sa utakmicom Čukarički - Partizan.

Zbog neizdefinisanosti u propozicijama Kupa Srbije, postoji i opcija da se meč igra ispočetka, na šta Brđani ne žele pristati, s obzirom da su imali prednost 2:0.