ОМЛАДИНСКА ЛШ: Бродарац није издржао са играчем мање у Француској, Рен до победе у последњим секундама (ФОТО)

02.10.2019. 19:01
FK Brodarac
ФК Бродарац / Извор: МН Press

Реванш се игра у Београду.

Фудбалери Бродарца поражени су у Француској у првој утакмици плеј-офа стазе шампиона у Лиги шампиона за омладинце од Рена са 2:1 (0:1). Омладинске шампионе Србије секунде су делиле од нерешеног резултата са играчем мање, али нису успели да сачувају реми у самој завршници па их чека тежак задатак у ревашу у Београду.з

СА ИТАЛИЈАНИМА НЕМА ШАЛЕ: Отворила се књига... У намештање утакмица умешани у Срби!

ПОВРЕДА ЈЕ БИЛА ЈАЧА: Клаудио Маркизио завршио каријеру (ФОТО)

ЈУНАЈТЕД У ПРОБЛЕМУ! Партизан сазнао најбољу могућу ВЕСТ! (ФОТО)

Почетак меча припао је омладинцима Рена који су у 7. и 9. минуту запретили преко Труфера и Франсое, да би Франсоа и четири минута касније покушао да угрози гол Бродарца. Ређали су се напади Рена, а поново су непрецизни били Рутер и Пиколо. Кадил и Гобо нису били успешни у 24. и 28. минуту, а одбрана Бродарца била је на великим искушењима током првог полувремена. Тек на тренутке је Бродарац успевао да дође до даха, а Кадил и Бој пропустили су нове прилике за Рен. Као што увек и бива, стигла је казна пошто је у 41. минуту Миладиновић извео корнер, а Илић погодио за вођство Бродарца. Имао је Рен још једну прилику да стигне до изјендачења, али је Франсоа још једном био бнепрецизан.

Где су стали у првом полувремену, играчи Рена наставили су и у других 45. минута. Ређали су се напади пред голом Бродарца, алои је одбрана омладинског шампиона Србије успела да издржи. Имао је Рен и пенал пошто је фаул у казненом простору направио Вукосављевић, али је шут Гоба одбранио Драгићевић.

Још снажније је Рен кренуо у нападе покушавајући да стиген до изједначења. Пиколо је промашио у 60, а Бој у 62. минуту, а ситуације је ишла Рену у корист посебно од 68. минута када је Миладиновић искључен због другог жутог картона. Тада су тек почели прави напади Рена, а промашивали су редом Труфер у 70, Франсоа у 71, Сопи у 74. и Гоби у 75. минуту. Ближуио се крај меча и изгледало је да ће Бродарац ипак успети да избори реми, али је Пиколо у 85. минуту ипак постигао погодак за Рен и изједначење 1:1. Покушали су играчи Рена у завршници да стигну до победе, али су промашивали Риволије у 88. и Пиколо у 90 3. минуту. Изгледало је да ће Бродарац сачувати нерешен резултат, али је после корнера у 90 6 минуту који је извео Пиколо, гол успео да постигне Риволије и тако донесе заслужену победу Рену пред реванш у Београду.

Погледајте како изгледа Ракел Јакоб, девојка голмана Порта Жозеа Саа

УДАРИО ЈАКО ПО ТРЕНЕРУ: Са Тен Хагом на клупи, Јунајтед је милионима километара удаљен од титуле у Премијер лиги

16.09.2024. 18:08
"ЈА МУ НЕ ВЕРУЈЕМ" Богдановић проговорио о Пешићу и његовом одласку са клупе Србије

FK Dandalk

СКАНДАЛ! НАПАДНУТ ВИСОКИ СРПСКИ ДИПЛОМАТА Албанци чули да прича наш језик, па НАСРНУЛИ НА ЊЕГА - један од нападача покушао да побегне