ПЛЕЈ-ОФ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Лудогорец се не шали, Бугари на прагу ГРУПНЕ фазе!

17.08.2016. 23:08
Fudbaleri Ludogoreca posle meča sa Partizanom 2014. godine
Фудбалери Лудогореца после меча са Партизаном 2014. године / Извор: МН Press

Тим из Разграда на свом терену обезбедио велику предност пред реванш у Чешкој.

Одигране су све прве утакмице плеј-оф рунде за пласман у групну фазу Лигу шампиона. Вечерас је у центру пажње био дуел у Порту где су Змајеви тек после искључења Вермалена успели да изједначе против Роме и са великом зебњом ишчекују реванш на „Олимпику“.

ПОСЛАО ЛОПТУ НА МЕСЕЦ: Промашио два пенала за 12 минута, а згрће милионе у МАНЧЕСТЕР СИТИЈУ! (ВИДЕО)

Голеда је виђена у Глазгову где је Селтик декласирао Хапоел Бер Шеву са 5:2. Зелено-бели су после првих 45 минута водили са убедљивих 3:0, али је шампион Израела на старту другог полувремена смањио на 3:2. Међутим, Дембеле и Браун у самом финишу решили све дилеме.

ПОЈАЧАЊЕ ЗА СКУДЕТО: Наследник КАФУА потписао за Рому (ВИДЕО ФОТО)

Лудогорец који је избацио српског шампиона Црвену звезду на прагу је још једног уласка у групну фазу Лиге шампиона. Бугари су головима Моција и Вуре славили са 2:0 против Плзена и стекли огромну предност пред реванш у Чешкој.

КАКВИ КРАЉЕВИ: Навијачи Динама ПОНИЗИЛИ највећег ривала (ВИДЕО ФОТО)

Посао су готово завршили Легија која је славила у Ирској против Дандалка (0:2) и Монако које победио Виљареал на „Мадригалу“ (1:2).

СЕМАФОР плеј-оф за Лигу шампиона

СРЕДА

Селтик – Хапоел Бер Шева 5:2

(Рогић 9, Грифитс 39, 45 1, Дембеле 73, Браун 85 – Маранхо 55, Меликсон 57)

Стеауа – Манчестер сити 0:5

(Силва 13,  Агуеро 41, 77, 89, Нолито 49)

Јанг бојс – Борусија Менхенгладбах 1:3

(Сулејмани 56 - Рафаел 11, Хан 67, Рохат 69 аг)

БЕЗ ИЗНЕНАЂЕЊА: Сити и Челси славили у Лига купу
FK Mančester siti

24.09.2024. 23:04
ДА ЛИ ПИКСИ МИСЛИ О ЊЕМУ? Момак је заблистао у понедељак, а има шансу да заигра за Србију

24.09.2024. 20:14
ЉАЈИЋ ПОТВРДИО ДА ПОСТОЈИ ИНИЦИЈАТИВА ДА ПРЕУЗМЕ ПАРТИЗАН: Под одређеним условима могао бих да прихватим...

24.09.2024. 17:45
"ДАНАС СВИ ГОВОРЕ О УКРАЈИНИ, НИКО НЕ СМЕ ДА ПРИЧА О СРБИЈИ" Вучићев говор на ГС УН одзвања светом: На ивици смо нуклеарне катастрофе (ВИДЕО)
Aleksandar Vučić

24.09.2024. 20:31
БРУКА И СРАМОТА: Бајден у свом говору на ГС УН ударио на мртвог Слободана Милошевића
Džo Bajden

24.09.2024. 20:03
ОВО ЈЕ НОВ ПРОТОКОЛ ЗА УЛАЗАК У ЕУ: Од 1. новембра остављате отиске прстију и фотографију или вас неће пустити!
EU granični prelaz

24.09.2024. 18:57
КЉУЧНИХ 7 МИНУТА: Радили по договору - Нови детаљи могли би послати раднике осумњичене за убиство Данке Илић на доживотну робију?