ПРЕМИЈЕР ЛИГА: ”Свраке” срушиле Тотенхем! Челсију ГОЛЧИНА одузела победу (ВИДЕО)

01.09.2024. 17:10
Detalj sa meča
Детаљ са меча / Извор: Tanjug/AP/Owen Humphreys

Фудбалери Челсија нису успели да победе Кристал Палас, док је Њукасл Савладао Тотенхем, у трећем колу Премијер лиге.

Челси није успео да упише други тријумф ове сезоне у Премијер лиги, пошто је Кристал Палас издржао на гостовању и ремизирао са 1:1.

"Плавци" су добро отворили утакмицу. Средином првог полувремена имали су две велике шансе, али Нони Мадуеке, стрелац хет-трика у прошлом колу против Вулвса, није успео да их искористи.

Ипак, само пар минута касније, у 25. минуту, Николас Џексон је искористио пас Кола Палмера и донео предност домаћину.

Наставио је Челси да доминира и да ствара шансе, али лопта није хтела у гол, ни до краја првог, ни у другом полувремену.

За то је уследила казна у 54. минуту, а стрелац је био Езе за 1:1 – и то како.

До краја меча изабраници Енца Мареске су нападали, али на крају нису успели да дођудо сва три бода.

У четвртом колу ПЛ, 14. септембра Челси гостује Борнмуту, док Палас дочекује Лестер.

Њукасл је успео да одбрани домаћи терен и савлада Тотенхем са 2:1.

Први пораз у сезони за Тотенхем почео је обећавајуће, пошто је Ромеро у 12. минуту донео предност, али је гол веома брзо поништен због офсајда.

У 37. минуту мрежа се поново затресла, а овог пута је све било чисто. Харви Барнс је донео предност домаћину.

Спурси су гас додали почетком другог полувремена и то им се исплатило.

Ден Бурн је матирао сопственог голмана за изједначење, закуцавши лопту у своју мрежу.

Деловало је као да су обе екипе релативно задовољне са по бодом, али је у 78. минуту севнула контра домаћина.

Марфи је вукао и вукао лопту, а када је дошао тик пред Викарија само ју је послао Исаку који је био сам испред гола.

У четвртом колу ПЛ, 15. септембра Њукасл гостује Вулверхемптону, док Тотенхем дочекује Арсенал.

Вест Хем - Манчестер сити 1:3 (1:2)

ДОШАО НА МАРАКАНУ ДА НАВИЈА ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Бивши играч Партизана се огласио после победе Бенфике (ФОТО)
Fudbaleri Benfike

19.09.2024. 22:11
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју

19.09.2024. 18:27

ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31
СПАЈИЋ ЖАЛИ ЗА ПРОПУШТЕНИМ: Сабили смо једну Бенфику у 16 метара...
Uroš Spajić

19.09.2024. 21:14

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)