ШИРОМ ЕВРОПЕ: Мурињова ОСВЕТА Плавцима, Грујић са клупе гледао тријумф Ливерпула (ВИДЕО)

16.04.2017. 18:57
Ibrahimović
Ибрахимовић / Извор: Реутерс

Српски окршај у Бундеслиги.

Велики острвски дерби 33. кола Премијер лиге, донео је много узбуђења. Манчестер јунајтед је угостио Челси, а на крају се радовао домаћин 2:0.

ИЗБЕГЛИ СМРТ: Само један ДЕТАЉ утицао је да ФУДБАЛЕРИ Дортмунда не доживе КРВОПРОЛИЋЕ (ФОТО)

ХАОС НА КОРЗИЦИ: Навијачи Бастије улетели у терен и НАСРНУЛИ на играче Олимпика из Лиона (ВИДЕО)

Ђаволи су повели преко Маркуса Рашфорда, већ у 7. минуту. Претходно је све лепо урадио Андре Ерера, упослио нападача Јунајтеда, који је неумољиво погодио из близине за 1:0.

Тек што је почело друго полувреме, гости су дуплирали предност. Поново је Ерера био у главној улози, после његовог шута лопта је на путу ка циљу закачила Зуму, променила правац и преварила голмана Беговића за недостижних 2:0.

Био је то други пораз Плаваца у четири кола, а трећи узастопни тријумф за тим са Олд Трафорда. Изабраници Жозеа Муриња наставили су низ од 22 узастопна меча у Премијер лиги без пораза. Немања Матић почео је утакмицу у саставу Челсија, да би у наставку репрезентативац Србије уступио место Бразилцу Вилијаму.

У претпоследњем мечу Премијер лиге, Ливерпул је славио у Бирмингему против ВБА 1:0. Српски репрезентативац Марко Грујић меч је одгледао са клупе. Бивши играч Црвене звезде није добио прилику, а једини гол за тим са Енфилда постигао је Фирмињо у другом минуту судијске надокнаде првог полувремена.

ВАТРЕНИ ОБРАЧУН: Изрешетан РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ (ФОТО)

Црвени су пропустили велики број прилика, а једини гол постигли су у последњим секундама првог полувремена. Фирмињо је у 2. минуту судијске надокнаде био прецизан, за ново славље Клопове чете, која је на табели поново прескочила Манчестер Сити на трећој позицији Премијер лиге.

МЕЉЕ НАШ ЧИКАГО: Зет најавио, а СРБИН са два гола ОВЕРИО тријумф (ВИДЕО)

Меч је обележио промашај Морена, у финишу сусрета украо је лопту истрчалом голману домаћих и имао празну мрежу испред себе, али је његов шут отишао поред стативе. Упркос томе што су Редси славили, навијачи су изразили на друштвеним мрежама велико незадовољство, не само због овог промашаја, и не желе Шпанца у тиму.

На теренима Ла лиге, Еспањол је у Леганесу дошао до победе у 90. минуту, а јунак је био Баптисао. Сјајним лобом са ивице шеснаестерца, донео је тријумф тиму из Каталоније. Валенсија и Севиља су на Местаљи одиграли без голова.

Дарко Брашанац, бивши капитен Партизана, одиграо је цео меч за Бетис, у победи над Еибаром (2:0). Екипа из Севиље је задржала реалне изгледе да избори опстанак, савладавши једно од најпријатнијих изненађења досадашњег тока такмичења.

Селта је лако изашла на крај са последњепласираном Гранадом (3:0). Вижани су наставили са одличним резултатима, а члан Орлова Немања Радоја добио је прилику у наставку уместо Хјулсагера.

НОВИ ПРОБЛЕМИ ЗА ГРОФА: У 154. Вечитом Дербију НЕ РАЧУНА на ОВОГ играча (ФОТО)

Српски обрачун у 29. колу Бундеслиге, припао је Милошу Вељковићу. Његов Вердер савладао је Хамбургер Филипа Костића, а обојица су почели утакмицу. Вељковић је на терену био свих 90 минута, док је Филипа заменио Јата у 82. минуту. ХСВ је новим поразом, дошао на само бод од места, које води у Цвајту.

Тотенхем - Борнмут 4:0

(Дембеле 16, Сон 19, Кејн 48, Јансен 90 2)

Кристал Палас - Лестер 2:2

(Кабај 54, Бентеке 70 - Хут 6, Варди 52)

Евертон - Барнли 3:1

(Џагелка 49, Ми аг 71, Лукаку 74 - Воукс 52. пенал)

Стоук - Хал 3:1

(Арнаутовић 6, Крауч 66, Шаћири 80 - Мегвајер 51)

Сандерленд - Вест Хем 2:2

(Казри 26, Борини 90 - Андре Ају 5, Колинс 47)

Вотфорд - Свонси 1:0

(Капу 42)

Понедељак:

Мидлзбро - Арсенал (21)

ТАБЕЛА: Челси 75, Тотенхем 71, Ливерпул 66, Манчестер Сити 64, Манчестер јунајтед 60, Евертон 57, Арсенал 57, ВБА 44, Саутемптон 40, Вотфорд 40, Стоук 39, Лестер 37, Вест Хем 37, Барнли 37, Кристал Палас 35, Борнмут 35, Хал 30, Свонси 28, Мидлзбро 24, Сандерленд 21.

Спортинг Хихон - Реал Мадрид 2:3

(Чоп 14, Везга 50 - Иско 17, 90, Мората 59)

Атлетико Мадрид - Осасуна 3:0

(Фереира-Караско 30, 47, Луис Филипе 61)

Барселона - Сосиједад 3:2

(Меси 17, 37, Пако Алкасер 44 - Умтити 43, Ћаби Пријето 45 1)

Петак:

Атлетик Билбао - Лас Палмас 5:1

(Сан Хозе 7, Муниаин 9, 58, Адуриз 18, 59 - Бигас 12)

Понедељак:

Виљареал - Алавес (20.45)

ТАБЕЛА: Реал 75, Барселона 72, Атлетико Мадрид 65, Севиља 62, Виљареал 54, Атлетик Билбао 53, Сосиједад 52, Еибар 50, Еспањол 49, Селта 44, Алавес 40, Валенсија 40, Лас Палмас 38, Бетис 34, Малага 33, Депортиво 31, Леганес 27, Спортинг 22, Гранада 20, Осасуна 17.

Борусија Дортмунд - Ајнтрахт 3:1

(Ројс 3, Сократис 35, Обамејанг 86 - Фабијан 29)

Аугзбург - Келн 2:1

(Хинтерегер 5, Верхег 23. пенал - Соренсен 65)

Хофенхајм - Борусија Менхенгладбах 5:3

(Салај 9, 24, Демирбај 58, 89, Ут 75 - Вестергард 31, Штиндл 35, Дахуд 78)

Мајнц - Херта 1:0

(Лаца 45 1)

Лајпциг - Фрајбург 4:0

(Поулсен 36, Вернер 42, Кеита 51, Деме 90)

Волфзбург - Инголштат 3:0

(Сутнер 45 1. аутогол, Мали 69, Гомез 80)

Бајер Леверкузен - Бајерн 0:0

ТАБЕЛА: Бајерн 69, Лајпциг 61, Хофенхајм 54, Борусија Дортмунд 53, Херта 43, Фрајбург 41, Келн 40, Вердер 39, Борусија М. 39, Ајнтрахт 38, Шалке 37, Бајер Леверкузен 36, Волфзбург 33, Хамбургер 33, Мајнц 32, Аугзбург 32, Инголштат 28, Дармштат 18.

ЛИГА ШАМПИОНА: Звезда са Барсом, Штурном и Лајпцигом на деоби 22. места
Monako - Barselona

19.09.2024. 23:00
ДОШАО НА МАРАКАНУ ДА НАВИЈА ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Бивши играч Партизана се огласио после победе Бенфике (ФОТО)
Fudbaleri Benfike

19.09.2024. 22:11
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју

19.09.2024. 18:27

ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)