СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Без победника у Крушевцу! Партизану само бод против Напретка (ВИДЕО)

11.08.2019. 19:51
FK Napredak
ФК Напредак / Извор: Фото: ФК Партизан

Кикс црно-белих.

Фудбалери Напретка и Партизана ремизирали су у Крушевцу у оквиру четвртог кола Линглонг Суперлиге Србије, а резултат је био 2:2. Крушевљани су два пута били у вођству, али су црно-бели успели да дођу до бода.

Голове за екипу Напретка постигао је Игор Ивановић у 11. и 29. минуту, а у првом полувремену је стрелац за црно-беле био Рајко Брежанчић који је поравнао резултат само три минута после првог гола Чарапана. Ново изједначење је Парном ваљку донео Сејдуба Сума у 66. минуту, а касније се испоставило и да је то био коначан резултат.

ТУЖНЕ ВЕСТИ ИЗ ХУМСКЕ: Преминула легенда Партизана и Земуна

СУДИ У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ ЕНГЛЕСКЕ: Зна се ко дели правду Партизану у борби за плеј-оф Лиге Европе (ФОТО)

МОЖЕ ДА НАПИШЕ КЊИГУ: Милошевић открио како је довео Асана, а онда узвратио Бинићу

Ток утакмице погледајте у наставку.

КРАЈ:
Утакмица је завршена резултатом 2:2!
90 1. минут:
Било је опасно по гол Напретка, али је шут Лазара Павловића завршио је поред гола.
90. минут:
Играће се још пет минута. У међувремену је Марко Милошевић добио жути картон због одуговлачења.
89. минут:
Из игре је изашао двоструки стрелац Игор Ивановић, а заменио га је Милан Обрадовић.
85. минут:
Зоран Широки је показао жути картон Лазару Павловићу због симулирања у казненом простору Напретка.
81. минут:
Шутирао је Зоран Тошић из слободног ударца, али је лопта прешла тик преко пречке.
74. минут:
Покушао је Лазар Павловић, али је био непрецизан.
72. минут:
Никола Ескић је добио жути картон и истог тренутка је замењен, а уместо њега на терену је Александар Десанчић.
69. минут:
Милош Миловановић и Немања Милетић су добили жуте картоне, после гужве код корнера за Партизан.
67. минут:
Последњу измену је направио Саво Милошевић који је на терен послао Лазара Павловића уместо Милана Смиљанића.
66. минут:
ГОЛ 2:2! Сејдуба Сума доноси ново изједњачење црно-белима. Сјајно га је упослио Тошић, а омалени Африканац је протурио лопту поред Милошевића и послао је у мрежу.
65. минут:
Страхиња Павловић је шутирао из велике удаљености, али непрецизно.
62. минут:
Покушао је Милан Смиљанић са дистанце, али је лопта закачила Бјелоша и завршила је у корнеру.
61. минут:
Шутирао је Ожеговић после центаршута Милетића, али право у Милошевића.
57. минут:
Било је опасно по гол Напретка, али је голман Милошевић добро интервенисао после покушаја Брежанчића.
55. минут:
Марко Павићевић је добио жути картон због ударања Игора Вујачића у ваздушном дуелу.
53. минут:
Прва измена у Напретку. Уместо Милоша Ожеговића на терену је Иван Ђорић.
46. минут:
Почело је друго полувреме, а Саво Милошевић је направио прве измене. На терену су Сејдуба Сума и Такума Асано уместо Ђорђа Ивановића и Филипа Стевановића.
ПОЛУВРЕМЕ:
Води Напредак резултатом 2:1.
45 4. минут:
Шутирао је Здјелар са ивице шеснаестерца, али је Марко Милошевић укротио лопту.
45 1. минут:
Тражили су пенал играчи и навијачи Напретка због старта Страхиње Павловића, али Зоран Широки је само одмахнуо руком.
45. минут:
Судија Широки је одлучио да прво полувреме продужи четири минута.
41. минут:
Огромну прилику за хет-трик пропустио је Игор Ивановић. Шутирао је са неких седам метара после центаршута са десне стране, али је лопта прохујала тик поред стативе.
40. минут:
Шутирао је Зоран Тошић из слободног ударца са 20-ак метара, али се од живог зида лопта одбила у корнер.
32. минут:
Гужва на терену. Остао је на земљи један играч Напретка, а црно-бели нису избацили лопту у аут, па је то био повод за расправу између фудбалера.
29. минут:
ГОЛ 2:1! Поново Игор Ивановић тресе мрежу Партизана. Офанзивац Напретка је одлично реаговао после центаршута са леве стране и матирао је Стојковића по други пут.
26. минут:
Судија Зоран Широки дао је играчима минут одмора да се освеже, због велике врућине.
20. минут:
Насамарио је Ђуро Зец Вујачића и Милетића, али је шутирао преко гола.
19. минут:
Стојковић је феноменално одбранио покушај Игора Ивановића са дистанце.
14. минут:
ГОЛ 1:1! Рајко Брежанчић донео је изједначење Партизану. Леви бек црно-белих је умакао чуварима и погодио даљи угао Милошевићевог гола.
11. минут:
ГОЛ 1:0! Води Напредак! Игор Ивановић је довео Чарапане у вођство. Изашао је сам испред Владимира Стојковића и рутински је затресао мрежу.
9. минут:
Прву шансу за Напредак пропустио је Марко Павићевић. Шутирао је искоса са десне стране, али се испречио Владимир Стојковић.
6. минут:
Центрирао је Милетић са десне стране, а волеј је ухватио Ђорђе Ивановић, али је лопта отишла далеко поред гола Марка Милошевића.
5. минут:
И даље траје почетно одмеравање снага.
1. минут:
Утакмица је почела, а са центра су кренули играчи Напретка.

Пре утакмице одржан је минут ћутања због смрти Дејана Чуровића.

Фудбалери предвођени судијом Широким су изашли на терен.

Јавор - Мачва 3:1

(Петковић 39.п, 54, Кувељић 58. - Колаковић 52.аг)

Рад - Инђија 1:0

(Трифуновић 85.)

Раднички Ниш - Вождовац 2:1

(Михајловић 34, Јирка 74. - Јевтић 51.)

Недеља:

Напредак - Партизан 2:2

(Ивановић 11, 29. - Брежанчић 14, Сума 66.)

Пролетер - Спартак 20.00

Радник - Војводина 20.00

НАПРЕДАК - ПАРТИЗАН 2:2

СТАДИОН: Младост (Крушевац)

СУДИЈА: Зоран Широки (Смедерево)

СТРЕЛЦИ: Ивановић 11', 29' - Брежанчић 14', Сума 66'

НАПРЕДАК: Милошевић - Спремо, Пајовић, Миловановић, Ћуковић - Ожеговић (од 53. Ђорић), Бјелош - Ескић (од 72. Десанчић), Зец, Ивановић (од 89. Обрадовић) - Павићевић. Клупа: Андријанић, Обрадовић, Маркоски, Ђорић, Пецић, Месаровић, Десанчић. Тренер: Предраг Роган.

ПАРТИЗАН: Стојковић - Милетић, Вујачић, С. Павловић, Брежанчић - Здјелар, Смиљанић (од 67. Л. Павлвоић) - Тошић, Ивановић (од 46. Сума), Ф. Стевановић (од 46. Асано) - Ожеговић. Клупа: Н. Стевановић, Урошевић, Л. Павловић, Сума, Лутовац, Асано, Гигић. Тренер: Саво Милошевић.

СТАТИСТИКА ЈЕСТЕ КАО БИКИНИ, АЛИ... Подаци са меча Звезда - Бенфика могу радовати све фанове црвено-белих

20.09.2024. 11:13
ЗВЕЗДА СЕ ЗАХВАЛИЛА НАВИЈАЧИМА: Најбољи сте на свету! (ФОТО)

20.09.2024. 11:12
ПОЗНАТ БУЏЕТ KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Човић - "завршавамо сапуницу око Петрушева"
Nebojša Čović

20.09.2024. 12:24

КО ШИША ТРЕНЕРА: Тадић му је мењао формацију пре меча, а он ништа није приметио
Dušan Tadić

20.09.2024. 10:11
ЗАСТАВА 2024: "ИЗУЗЕТНО САМ ПОНОСАН, ДАНАС ОДЛУКА О ВОЈНОМ РОКУ" Председник Србије се обратио јавности са аеродрома у Батајници
Aleksandar Vučić

20.09.2024. 11:15
Преминула глумачка легенда Радмила Живковић
najnovija vest, najnovija

20.09.2024. 12:23
"ТАТА, ОН ЈЕ ИМАО ЦРВЕНЕ ОЧИ, ОЧИ ЂАВОЛА" Малишан прескакао тела својих рањених другара бежећи од дечака убице - наставља се суђење за масакр у "Рибникару"
Suđenje za masakr u Ribnikaru

20.09.2024. 11:19
ПОПЛАВНИ ТАЛАС СТИГАО У СРБИЈУ! Пређена граница одбране, ОВАЈ ГРАД налази се пред потопом