СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Партизан у ШЕСТОЈ БРЗИНИ протутњао Инђијом (ВИДЕО)

26.02.2021. 12:24 17:13
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан

Демонстрацјиа силе.

Фудбалери Партизана стигли су до 13. победе у низу у Суперлиги Србије. Они су на гостовању савладали екипу Инђије убедљивим резултатом 0:6. Овом победом, изабраници Александра Станојевића, наставили су борбу за титулу забетониравши друго место на табелу, иза првопласиране Црвене звезде.

ХАОС! ГРОБАРИ ПРЕД САН СИРОМ: Звезда игра, они шаљу поруку ВЕЉИ НЕВОЉИ! Миланисти их ПОДРЖАЛИ (ФОТО)

ДИСЦИПЛИНЦИ ФСС НИКАД РИГОРОЗНИЈИ: Тренер Мачве СУСПЕНДОВАН на три месеца

ОРЛИЋИ СИГУРНИ У СТАРОЈ ПАЗОВИ: Србија поново боља од Босне и Херцеговине (ВИДЕО)

Одлично су стартовали црно-бели на овом гостовању. Контролисали су игру у првим минутима, Штулић је у раној фази искористивши грешку одбране домаћина изашао на зицер голману Јовичићу али је упутио непрецизан ударац ка голу.

У седмом минуту  меча главни арбитар Новак Симовић досудио је једанаестерац за екипу црно-белих након стартаАлексића који је оборио Обрадовића у казненом простору. Реализатор казненог ударца био је Израелац Natho који је мирно и лако саладао голмана домаћих.

Предност Партизана дуплирао је Лазар Марковић када га јеАсано одлично упослио.

Чинило се да ће се са тим резултатом отићи на одмор, међутим у другом минуту надокнаде голман Јовичић који је до тада неколико пута спасао свој тим овога пута је направио катастрофалну грешку коју је казнио Милош Јојић за коначни резултат на првом полувремену 0:3.

И други део меча је обележио Партизан који је наставио са доминацијом на терену у Инђији. А круну на сјајну акцију ставио је Такума Асано коме је ово био 12. погодак у Суперлиги Србије.

Немања Јовић је нешто касније искористио конфузију у одбрани домаћина и матирао голмана Јовичића.

У последњем минуту игре и коначан резултат на овом мечу поставио је Вујачић који је сјајно раговао на одбијену лопту и савладао голмана

Партизан у следећем мечу дочекује трећепласирану екипу Војводине коју предводи Ненад Лалатовић.

У наставку прочитајте детаљнији ток меча Инђија - Партизан.

ИНЂИЈА - ПАРТИЗАН  0:6 ('7. Natho, '41 Л. Марковић, '45 2 Јојић, '51 Асано, '79 Јовић, '90 Вујачић)

14:48 КРАЈ МЕЧА!
Партизан је протутњао Инђијом! Коначан резултат 0:6
90.Минут
ГОООЛ!!! Вујачић је након изведеног корнера сјајно раговао на одбијену лопту и савладао голмана за коначан резултат 0:6!
83.Минута
СТАТИВА!!! Коначно је запретио домаћин, Бастајић је упутио ударац ка голу Стојковича и погодио стативу! Прва права прилика за домаћине.
79. Минут
ГОООЛ!!! Немања Јовић је искористио хаос и неспоразум у одбрани домаћина, украо лопту и савладао голмана Јовичића за 0:5!
65.Минут
Мирнији период игре у Инђији. Ово користи тренер Станојевић и врши последње измене у екипи. Бајебек и Павловић мењају Асана и Јојића.
58.Минут
Нова промена код домаћих Ђорђе Пантелић улази уместо Александра Ђорђевића.
53.Минут
Измена у екипи Партизана! Ван терена су Лазар Марковић, Natho и млади Штулић а њихове замене су Сума, Холендер и млади Немања Јовић.
51. Минут
ГОООЛ!!! Natho сјајно упошљава Асана који је био дубоко у казненом простору преварио одбрану и затресао мрежу Јовичића!
14:04
Почело је друго полувреме! Једна измена код домаћих. Уместо Ризнића улази Ђурић.
КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА
Воде црно-бели у гостима са 0:3
45 2.
Велика грешка голмана Јовичића који је изгубио лопту на ивици свог казненог простора што је искористио Асано и упослио Јојића који је постигао трећи гол за црно-беле!
45.Минут
Играће се још 2 минута!
41.Минут
ГОООЛ!! Асано је одлично упослио Лазара Марковића који је сјајним шутом коначно матирао голмана Инђије. Свему је претходила грешка домаћег фудбалера Камуа.
38.Минут
Штулић на трави, медицинска екипа на терену.
37.Минут
Добро изведен корнер, Алексић је упутио ударац ка голу али лопта завршава у спољном делу мреже.
36.Минут
Прети Инђија по страну, реагује одбрана црно-белих! Биће први корнер у мечу за домаћин!
33.Минут
Natho је упослио Штулића коме је мало фалило да стигне лопте у казненом простору, до које је први доша Јовичић који бриљира у првом делу меча.
32.Минут
Враћа Партизан лопту у свој посед и диктира темпо на противничкој половини. Сјајно је Јојић извео слободан ударац Вујачић је главом покушао али још једном Јовчић на месту.
26.Минут
Преузима Инђија иницијативу на половини Партизана, имају већи посед лопте у овим тренуцима утакмице али оно што фали је завршан пас који би могао да угрози гол Стојковића.
24.Минут
Сјајно изведен корнер Јојића! Лопта на петерац, Вујачић је одлично захватио лопту главом али ни то није било довољно. Лопта одлази покрај десне стативе.
23.Минут
Оштрија интервенција одбране Партизана у казненом простору, на трави се нашао нападач домаћина али Симовић сматра да пенала нема!
21.Минут
Поново је Асанао сјајно упослио Штулића који је продрао у казнени простор и упутио ударац али се голман домаћина јако добро поставио и сјајно интервенисао!
17.Минут
Кренула је у неку врсту полу-офанзиве играчи Инђије али нису довољно притисли задњу линију Партизана што је гостима дало простора за контра напад! Одлично је упошље Штулић који је изблокиран у казненом простору!
14.Минут
Поново кикс одбране Инђије, лопта је дошла до Лазара Марковића који је одмах упутио одарац али је Јовичић одлично реаговао и зауздаро лопту у својим рукама.
13.Минут
И даље траје офанзива Партизана али се одбрана Инђије добро сналази и решава опасности које им највише наносе млади Штулић и Асано.
07.Минут
ГООООЛ!!! Natho је реализовао једанаестерац! Погодио је у леву страну голмана Јовичића који је отишао у супротан угао.
6.Минут
Пенал за Партизан!!! Алексић је оборио Обрадовића у казненом простору. Симовић показује на белу тачку!
03.Минут
Грешка одбране Инђије! То је искористио млади Штулић који је избио на 1на1 са голманом домаћина али је непрецизно упутио ударац ка голу. Лопта је завршила неколико метара од леве стативе!
13:00
Меч је почео!!!

Суперлига Србије, 24. коло

Стадион: ФК Инђија

Судија: Симовић Новак

ПАРТИЗАН: Стојковић, Миљковић, С. Марковић, Вујачић, Обрадовић, Шћекић, Јојић, Асано, Л.Марковић, Natho, Штулић.

ИНЂИЈА: Јовичић, Алексић, Чалов, Ками, Ризнић, Шкорић, Протић, Ђорђевић, Нешковић, Бастајић, Димитров.

17:00 Црвена звезда - Пролетер

Ајнтрахт у страшној серији од пет победа, закључно с оном против Бајерна. А двојка у Бремену (20.30) мами са квотом 1,93. Погледајте и остале Mozzart квоте за меч Вердер – Ајнтрахт.